مجله رویداد

موج گرما در آمریکا و هشدار از کار افتادن سیستم تولید برق در کالیفرنیا

کالیفرنیا و همسایگانش سیستم های برق و تأمین خود را در بحران خشکسالی و آتش سوزی در آستانه سقوط قرار داده اند ، یکی دیگر از موج های گرمای تاریخی که می تواند یک مشکل مضاعف باشد.

به گزارش مجله آنلاین ، براساس پیش بینی سرویس ملی هواشناسی آمریکا ، پیش بینی می شود در برخی از مناطق این کشور دمای هوا به حدود 42 درجه سانتیگراد و امروز (شنبه) در 44 درجه سانتیگراد برسد. هشدارهای شدید دما و گرما اکثر مناطق کالیفرنیا و نوادا ، اورگان ، آیداهو ، یوتا و آریزونا را پوشش می دهد.

الجزیره می نویسد: یک اپراتور مستقل سیستم تأمین برق کالیفرنیا از مصرف کنندگان خواسته است تا با هشدار در مورد مسائل مربوط به منبع تغذیه ، داوطلبانه مصرف برق را از ساعت 4 بعد از ظهر کاهش دهند. علاوه بر این ، به دلیل بازگشایی مراکز خدمات مانند دفاتر ، مصرف برق در حال افزایش است.

بر اساس گزارش 24 ژوئن از اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده ، که آخرین داده ها را منتشر کرد ، تولید برق ملی در ماه آوریل 5.9٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافت ، زیرا کشور به تقاضای طبیعی خود بازگشت. برق پس از قطع برق با بیماری همه گیر مرتبط است.

به گزارش گاردین ، ​​امواج شدید گرما به ایالات متحده برخورد کرده و حداقل 200 نفر را در واشنگتن و اورگان کشته و سلامت کارگران مزرعه و انبار را به خطر انداخته است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا