مجله نشاط

ناظر بازی عامل تنش بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجتبی فریدونی پس از تساوی ذوب آهن مقابل سایپا مقابل خبرنگار اظهار داشت: او امروز عامل اصلی تنش است و نمی داند کجا برود یا نه.

وی افزود: “من دیگر نمی دانم در مورد موضوع داوری چه بگویم.” من فکر نمی کنم دیگر به VAR نیاز باشد زیرا پرداخت اضافی به داور چهارم کار VAR را انجام می دهد. این خیلی واضح بود.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در ادامه می گوید جلال مرادی می خواهد سلیقه خود را در اینجا بکار برد. او همچنین می خواهد محل بازیکن و مربی را مشخص کند چه زمانی ممکن است مربی اخراجی پشت حصار باشد. بوده است.

وی گفت: “تصمیم واقعاً عجیبی بود.” داور کارت را تحویل داد و به صحنه نزدیک شد ، اما وقتی داور چهارم اظهار نظر کرد ، سرانجام باید این امتیاز را به سایپا بدهند ، همانطور که در مسابقه پیکان جریمه کردند.

فردونی افزود: “متأسفانه ، اینها تحت تأثیر فضای رسانه ای هستند.” شب گذشته دیدیم که چرا آنها تصمیم گرفتند که به نظر می رسد قبل از مسابقه برنامه ریزی شده است.

وی در مورد دعوت به کمیته انضباطی گفت: “مشکلی نیست. مشکلی نیست که به کمیته انضباطی برویم.”

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن افزود: “شکایت داور به جایی نرسیده است. من از ابتدای سال شکایت کرده ام. آیا به جایی رسیده است؟” فایده ای ندارد ، من نمی دانم هیئت داوران چیست ، نظارت یا ارزیابی چیست؟ بسیاری از تیم های دیگر همان مشکلات ما را دارند.

وی تأکید کرد: “ما برای این تیم هر کاری از دست ما ساخته بود ، انجام دادیم و استرس زیاد بود ، این اتفاقات شرایط را بدتر می کند و اگر آنها به ما اجازه دهند ، نتیجه خواهیم گرفت.”

دکمه بازگشت به بالا