مجله تندرستی

نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز اعلام می شود

معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: نتایج نهایی آزمون استخدام وزارت بهداشت امروز (شنبه) اعلام می شود.

به گزارش مجله آنلاین و وبدا ، دکتر سید کامل تقوی نژاد ، معاون مدیریت ، توسعه ، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت ، گفت: و حدود 40،000 نفر پرسنل جدید استخدام کرد.

وی افزود: “نتایج اولیه ، شامل لیستی از افراد مورد تأیید و بررسی سند ، در تاریخ 14 مارس منتشر شد ، در آن زمان نامزدهای واجد شرایط براساس سهمیه قانونی و امتیازات کسب شده بودند.” دانشکده. “

تقوی نژاد مراحل بررسی اسناد و مدارک و تأیید اطلاعات ثبت نام برای این افراد را به من یادآوری کرد. این شامل تأیید بومی بودن ، وظایف ایثارگرانه ، سن و شرایط تحصیلی نامزد ارجاع شده و امتیازات ویژه تاج مصوب توسط ضد ملی ملی است. ستاد کرونا جلسه کمیته ای را برای تأیید حضور کرونا امتیاز و نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور ، انجام مصاحبه ها و تست های آمادگی جسمانی و دعوت افراد جدید برای تکمیل ، با اطلاعات صحیح در مورد نامزدها ، برگزار می کند. پرتال امتحانات. موسسه ملی تحقیقات سیاست آموزشی.

در پایان معاون مدیریت ، توسعه ، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با تشکر از تلاش ها و همکاری های سازمان سنجش آموزش کشور ، گفت: اطلاعات و جزئیات مربوط به نحوه ارسال اسناد ، انتخاب و تسهیل روند آغاز این پرونده ها به زودی اعلام می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا