مجله هنری و فرهنگ

نتیجه نظرسنجی جدید صداوسیما/ تلویزیون محبوب‌ترین رسانه شد؛ شبکه سه پربیننده‌ترین شبکه

به نقل از روابط عمومی رادیو و تلویزیون ، طبق یک آژانس خبری آنلاین ، بر اساس این نظرسنجی ، 78.1٪ از مردم در بهار برنامه های تلویزیونی مختلفی را تماشا می کنند و 53.2٪ از بینندگان به طور متوسط ​​3 ساعت و 11 دقیقه با تلویزیون هستند. نمایش تلویزیونی نشسته است.

طبق یک نظرسنجی مرکز تحقیقات ، حدود 21.3 درصد بینندگان در بهار سال 1400 بیش از 5 ساعت در روز تلویزیون تماشا می کنند و 23٪ آنها روزانه 2-3 ساعت تلویزیون تماشا می کنند.

طبق نتایج این نظرسنجی ، زمان تماشای تلویزیون در بهار به شرح زیر است.

نتایج نظرسنجی رادیو / تلویزیون جدیدترین رسانه ها هستند

نظرسنجی ها نشان می دهد که از این شبکه ها ، سه شبکه (51.1٪ بیننده) ، یک نفر (45.8٪ بیننده) ، اخبار سیاسی سیاسی (40.9٪ بیننده) و فیلم های خارجی (38.6٪ بیننده).) رتبه بندی مخاطبان نشان داده شده است. )) و Do Sima (34.3٪ بینندگان) بیش از هر شبکه دیگری است ، نتیجه نهایی را می توان در جدول زیر مشاهده کرد.

نتایج نظرسنجی رادیو / تلویزیون جدیدترین رسانه ها هستند

مقایسه نظرسنجی های مخاطبان شیما در بهار 1400 با نظرسنجی های بهار 1399 ، شبکه های ورزشی شیما ، آموزش و پرورش شیما و چهار شیما در سال گذشته.

بیشترین دلایلی که بینندگان برنامه های تلویزیونی را تماشا می کنند “سرگرمی” (43.9٪) و “اخبار و اطلاعات” (43.2٪) بوده است.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات صدا و سیما ، در بین انواع مختلف برنامه ها ، بینندگان (فیلم ها و مجلات) بیننده (58.9٪) و اخبار (51.1٪) بیشتر از سایر برنامه ها دارند. به دنبال آن.

کانال 1 “احضار” ، کانال 3 “یاور” و کانال 1 “زیرزمین 2” در بهار 1400 در رتبه های اول تا سوم پربیننده قرار گرفتند.

نتایج نظرسنجی رادیو / تلویزیون جدیدترین رسانه ها هستند

در میان برنامه های شاخص این شبکه ، “کندوانه” شبکه نسیم ، “مستند زندگی وحشی” شبکه مستند ، “مسابقات جهانی والیبال” شبکه 3 و “زندگی پس از زندگی” شبکه چهار شیما بیشترین بازدید را دارند که از 1 تا 4 رتبه بندی شده است. برنامه فصلی. در بهار 1400.

طبق گفته 47 درصد مردم در فصل بهار ، تلویزیون محبوب ترین رسانه است و پس از آن اینترنت با 23.2 درصد ، شبکه های اجتماعی با 14.6 درصد ، رادیو با 6.8 درصد و روزنامه ها و مجلات با 1.3 درصد.

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا