مجله تندرستی

نسخه بازگشایی مدارس در مناطق مختلف/ تدوین طرح «نظام مراقبت مبتنی بر مدرسه»

مدیر وزارت بهداشت ، درمان و رفاه در مورد توسعه “سیستم مراقبت مدارس مدار” به شرح زیر گفت. “این سیستم مراقبت شرایط مختلف و بازگشایی مدارس در جامعه را مدیریت می کند و به مدارس اجازه می دهد تا با شرایط فعلی خود سازگار شوند.”

محمد موسنبیج در مصاحبه با مجله آنلاینوی گفت: “هیچ اطلاعات و پیش بینی دقیقی درباره وضعیت بیماری Covid 19 در زمان از سرگیری در اکتبر امسال وجود ندارد و ما باید قضاوت کنیم و متناسب با شرایط آن زمان سازگار شویم.” خودم شرایط “

وی افزود: “توسعه سیستم های مراقبت مبتنی بر مدرسه توسط تیمی از متخصصان بهداشت اهداف مشابهی را دنبال می کند تا بتوانیم بسته به شرایط مدارس مناطق مختلف را مدیریت کنیم.”

مدیر بهداشت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این مدرسه نمی تواند به طور کامل تعطیل شود ، صدمات جبران ناپذیری به تحصیل دانش آموزان وارد می کند ، افزود: اگر تا آن زمان امنیت جمعی برقرار شود و مجوزهای لازم داده شود ، آموزش مستقیم انجام می شود ، اما هنوز نمی توان در مورد تصمیمات مشخص و یکپارچه برای همه مدارس صحبت کرد.

Mosen Bage در ادامه می گوید: “ما به تدریج در حال آماده سازی برای بازگشایی مدرسه هستیم و بسته به شرایط سناریو های مختلفی وجود دارد. با این حال ، ما در حال همکاری با وزارت بهداشت برای ارائه راهنمایی و بررسی سلامت دانش آموزان هستیم. تصمیم برای بازگشایی وجود دارد. مدرسه در ستاد ملی تاج.

به گفته وی ، معلمان در ماه آگوست واکسینه می شوند و به دنبال آنها رانندگان سرویس مدارس با توجه به اولویت های واکسیناسیون عمومی.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا