مجله تندرستی

هشتمین واکسن ایرانی «رونما» خواست! 

فرزین پورمحبی

“کاشفان واکسن” نباید بدون دریافت پیامک به رونمایی بیایند!
با رسیدن پیک پنجم کرونا ، هشتمین واکسن ایرانی به همه اعلام شد! “انجمن ردیابی و خنثی سازی واکسن کرونا ایران” با همکاری “کمیته رونمایی از واکسن کرونا ایران” بیانیه مشترک زیر را صادر کرد.
این کشور همیشه بدون برق و آب صبور بوده و در آستانه تاج گذاری ، ناگهان در مراسم رونمایی از هشتمین واکسن ایجاد شده توسط متخصصان داخلی ، واکسن فوق با لهجه های شیرین فارسی اعلام شد! این اولین بار در جهان است که شرکت کنندگان در مراسم رونمایی واکسن می خواهند!
در همین رابطه ، یکی از مقامات به واکسن گفت که رونما و شباش دوست دارند چک های Traveller را اهدا کنند ، در حالی که خوشبختی خود را پنهان نمی کنند.
دیشب با تمام سخت کوشی و سختی نمی توانستم بخوابم ، اما دشمنان حماسی کور شدند و اولین واکسن سخنگوی بسیار خواستار جهان ساخته شد!
پاسخ به س questionال یکی از خبرنگاران: واکسن سخنران را کجا باید در ذهن ما جای داد؟ وی گفت: چرا وقتی لیلا حاتمی با یخچال سخنگوی صحبت کرد آن را روی سر خود گذاشتی ، اما اکنون در حال یافتن مکانی برای این واکسن برای سخنگوی سخنان بدون کلمه ای هستی! ؟؟
در پاسخ به س askingال خبرنگار ، منبع دلسوز ذکر شده در بالا ، با مقایسه قدرت بالای درخواست واکسن با قدرت بالای تولید ایمنی ، گفت: مقدار زیادی!
با توجه به هفت جایزه اخر جام اخلاق واکسن در ایران ، لازم به ذکر است که همه کارشناسان در سراسر جهان موافق هستند که این واکسن سخنگو واجد شرایط دریافت سوپرجام اخلاقی است. همچنین ، کمیته اعلام آخرین واکسن ایران اعلام شده: کاشفان عزیز واکسن ایران ، لطفاً بدون دریافت پیامک به این کمیته مراجعه نکنید و بی مورد خط اعلامیه شلوغ نشوید!
اما در همان زمان ، منبعی که خواست نام وی را رونما فاش کند ، گفت: “واکسن ایران قبل از تزریق برای افسردگی صحبت می شود!” وی تأکید کرد واکسن ناگفته بهتر از واکسن است!

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا