مجله رویداد

پاسخ هلال احمر به ادعاها در مورد تابعیت و درخواست تابعیت برخی از مدیران این جمعیت

جمعیت هلال احمر کشورمان با صدور بیانیه هایی به حاشیه ها و شایعات مربوط به تابعیت و کاربرد تابعیت مدیران این جمعیت در برخی از کشورها پرداخته است.

به گزارش مجله آنلاین ، در بیانیه جمعیت هلال احمر با امضای روح الله استوک مدیر روابط عمومی و روابط عمومی آمده است: جهان دارای مراکز بهداشتی است که طبق اصول حاکم بر برخی از این مراکز ، کارکنان دولتی در همه دوره ها به عنوان مدیر عامل یا اعضای هیئت مدیره شناخته می شوند و به بازدید و انجام کارها می پردازند. خزانه داری و دولت از این مراکز بازدید کردند.

بنابراین ، به دنبال اعلام قبلی ، لطفاً توجه داشته باشید که هیچ یک از مقامات عالی رتبه جمعیت تابعیت کشورهای دیگر را ندارند و تا کنون برای تابعیت در خارج از کشور درخواست نکرده اند. علاوه بر این ، همه مقوله های نظارت و الزامات امنیتی ، و مسائل مربوط به مدیریت و مدیریت جمعیت کاملاً اشرافی است و اگر مسائل فوق مبهم باشد ، رسانه ها می توانند درخواست های لازم را از نهادهای نظارتی دریافت کنند.

در پایان این اطلاعیه ، خطاب به رسانه هایی که شایعات را منتشر کرده اند ، ارسال می شود و در صورت ادامه انتشار اخبار ظاهراً دروغین در این زمینه ، توسط قوه قضائیه پیگیری می شود. »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا