مجله تندرستی

پایان رای‌گیری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی/ آغاز شمارش آرا

هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام های پزشکی از صبح روز 16 ژوئیه در سراسر کشور آغاز شد و 14 ساعت بعد در ساعت 10 شب به پایان رسید.

به گزارش مجله آنلاین ، بر اساس اعلامیه هیئت حسابرسان شرکت برای هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام های پزشکی ، در ساعت 22:00 درب محل رای گیری بسته خواهد شد و رأی گیری فقط برای کسانی که باقی می مانند انجام می شود. مرکز

طبق اعلام دبیرخانه ، شرکت در هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام های پزشکی در حال افزایش است و پس از شمارش آرا و نتیجه گیری نهایی ، تعداد دقیق شرکت کنندگان اعلام می شود.

شمارش آرا در پایان زمان رأی گیری در همه شهرها با 11 یا 17 عضو هیئت مدیره آغاز شد.

نتایج اولیه رأی گیری تا پایان فردا مشخص خواهد شد.

به گزارش مجله آنلاین ، انتخابات در پزشکی ، دندانپزشکی ، داروخانه ها ، علوم تجربی ، بیش از مجوزهای مجاز و گروهی از ماماها در استان تهران در دانشگاه علوم پزشکی ایران از ساعت 8 صبح آغاز می شود. این برنامه از جمعه ، 16 ژوئیه همزمان با سایر ایالت های آن در سراسر کشور آغاز شد و تا 10 شب در شهری با 17 عضو هیئت مدیره (بیش از 500،000) از جمله تهران ادامه یافت. البته اگر مهلت رأی دهی تمدید شود ، زمان قانونی قانونی انتخابات در شهری با 11 مدیر در ساعت 8 شب به پایان می رسد.

طبق ادارات اجرایی و نظارتی و همچنین خود پزشکان ، این انتخابات بیش از هر زمان دیگری مورد استقبال قرار گرفت و منجر به مشاهده گزارشگران مجله آنلاین مستقر در محل اخذ رای در تهران و اعلام دکتر مسعود مردانی شد. عضو کمیته علمی ستاد ملی. در کرونا ، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی قابل قبول نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا