مجله رویداد

پیشنهاد آتش نشانی ها در آیین نامه استخدامی‌ شهرداریها در دولت بررسی می شود

معاون وزیر کشور ، توسعه شهری و روستایی ، وزیر کشور ، مدیر سازمانهای شهری و روستایی ، دولت محلی در کمیته ادامه پیگیری برای حل مسائل مربوط به استخدام سازمان آتش نشانی و استخدام در مورد پیشنهادات آتش نشان در استخدام در این موارد دولت نظارتی وی گفت که تحت بررسی است.

به گزارش مجله آنلاین ، مهدی جمالی نژاد گفت: سه شنبه شب ، 26 اوت ، پس از دیدار با سران برنامه های ملی و سازمان های بودجه ای ، جلسه ای برای بررسی راه حل مسائل مدیریتی و استخدامی آتش نشانان برگزار شد. صبح چهارشنبه ، 27 آگوست. دکتر پوراسغری ، معاون وزیر علوم ، فرهنگ و امور اجتماعی و دکتر عدل ، معاون امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه ملی ، نماینده سازمان های اداری و استخدامی و نماینده آتش نشانی تهران ، مشهد ، ساری ، خدمات ایمنی کالکار نمایندگان سازمان های دیگر تشکیل شده اند.

وی ادامه داد: در این کنفرانس ، پیشنهادات خلاصه ای برای شهرداری ها و سازمان های خدمات ایمنی و آتش نشانی توسط سازمان های ملی شهرداری و روستا ارائه و با یکدیگر مبادله شد.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان روابط عمومی شهرداری ، آقای جماری نژاد گفت: “پس از تبادل نظر و گوش دادن به نظرات افرادی که در جلسه شرکت کرده اند ، سازمان استخدام اداری و سازمان های شهرداری و محلی.” در اسرع وقت خلاصه و ابلاغ شود.

رئیس سازمان شهرداری همچنین اظهار داشت که این سازمان در اجرای بند (ل) تبصره (12) قانون بودجه 1400 ، که توسط وزیر کشور امضا و ارائه شده است ، قوانین استخدام شهرداری را تهیه کرده است. شورای وزیران دادگستری: شورای وزیران برای بررسی ، تصویب و تصویب پیشنهادات تکمیلی آتش نشانان در این قانون ، که در حال حاضر در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیکی در دست بررسی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا