مجله رویداد

چند راهکار برای فرهنگ سازی کاهش تصادفات جاده ای

انسان ، اتومبیل و جاده عواملی هستند که بارها در ارتباط با تصادفات جاده ای می شنویم. انسان یکی از دلایل تصادفات جاده ای است ، اما همچنین می تواند یکی از عواملی باشد که برای کاهش تصادفات جاده ای گام و تلاش می کند.

محمدرضا مرشد دوست در گفت وگو با مجله آنلاین وی در مورد برخی از استراتژی هایی که جهان برای کاهش تصادفات جاده ای در پیش گرفته است ، گفت: در مثلث تصادفات با افراد ، اتومبیل ها و عوامل جاده ای روبرو هستیم.

وی درباره نقش انسانها در وقوع و کاهش تصادفات جاده ای گفت: “دنیا در حال کاهش گامهایی برای کاهش تصادفات جاده ای است”. یکی کار با افرادی که در یک حادثه دچار SCI شده اند برای ایجاد فرهنگ کاهش تصادفات جاده ای و آموزش سایر شهروندان به عنوان مربی تصادف.

کارشناسان ایمنی گفتند: “در این آموزش ها علاوه بر اینکه مربی علت حادثه را توضیح می دهد ، برای افراد موثر است که سایر موارد ایمنی را نیز مطرح کنند و این موارد را از قربانیان تصادفات جاده ای بشنوند.”

وی گفت: باید به افراد آسیب دیده در یک سانحه رانندگی کمک شود. همچنین به توانمندسازی آسیب دیدگان کمک می کند.

کارشناسان ایمنی می گویند این مربیان می توانند زبان تیم های امداد و نجات باشند و این افراد می توانند مربیانی باشند که می توانند از تجربیات خود برای کاهش تصادفات جاده ای استفاده کنند.

وی اظهار داشت: “جهان همچنین با کمک مشاهیر ، مربیان موتورسیکلت و اتومبیل و پلیس فرهنگ کاهش حوادث جاده ای را ایجاد می کند.”

مرشد دوست در ادامه گفت: “این افراد همچنین می توانند زبان سازمان های امدادی باشند.” گروه های امدادی مربیان کمی دارند اما این افراد می توانند با آموختن درس هایی در مورد تصادفات به جامعه بگویند.

کارشناسان ایمنی در مورد نقش موتورسیکلت ها و مربیان اتومبیل در آموزش نکات ایمنی گفتند: “این افراد می توانند عواملی که باعث تصادف می شوند را در اولویت دیگران قرار دهند.”

وی تأكید كرد: “ما باید به مردم بیاموزیم كه اگر اتفاقی افتاد ، كمك های اولیه را بدانند.” هنگامی که تصادفی در شهر رخ می دهد ، سرانجام تیم های نجات می رسند. آیا در جاده امکان پذیر است؟ در جاده ، فاصله بین فرد سقوط کرده و تیم نجات ورود نیروها را به تأخیر می اندازد ، بنابراین برخی از اصول اولیه که باید در اوایل سقوط انجام شود ، باید آموزش ببینند. کمک به خود و سایر کمک های رانندگان و مسافران در جهان بسیار مهم است ، اما ما از آن آگاهی نداریم.

یک کارشناس ایمنی گفت: “همچنین رانندگان حمل و نقل عمومی در سراسر جهان دوره های امدادی را می گذرانند.” از آنجا که این افراد در جاده تردد می کنند ، همیشه به عنوان یاری دهنده سفر در جاده شناخته می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا