مجله رویداد

کرمان و خراسان جنوبی با زلزله‎های ۴.۳ لرزیدند

هفته گذشته ، تاپاس و تیلند کرمان در استان خراسان جنوبی با زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر مواجه شدند.

به گزارش مجله آنلاین بر اساس بررسی زمین لرزه های هفته گذشته ، یک زمین لرزه به بزرگی 4.3 ریشتر در طبس در جنوب هورورسان و زرند در کرمان ، یک زمین لرزه به بزرگی 3.7 ریشتر در جوان الود کرمانشاه و بزرگی 3.5 ریشتر در رامهلموس کرمانشاه رخ داده است.

جزئیات زلزله هفته گذشته به شرح زیر است.

شنبه ، 26 ژوئیه

زمین لرزه ای به بزرگی 2.7 ریشتر در کیانشایر استان گیلان ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.7 ریشتر در پالایسار استان گیلان و زمین لرزه ای به بزرگی 2.5 ریشتر در استان خراسان شمالی ثبت شده است.

رامهرمز ، استان خوزستان ، به دلیل زمین لرزه ای به بزرگی 3.5 ریشتر ، در عمق 8 کیلومتری لرزید و مرکز زمین لرزه در 14 کیلومتری رامهرمز ، 21 کیلومتری میداوود و 33 کیلومتری هفتگل است.

27 جولای (خورشید)

زمین لرزه ای به بزرگی 2.5 ریشتر در کسلسیلین کرمانشاه ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.8 ریشتر در کوتور آذربایجان غربی ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.5 ریشتر در سپیددشت لرستان و زمین لرزه ای به قدرت 2.9 ریشتری در کیانشایر جیران ثبت شده است.

در تاپاس ، استان خراسان جنوبی ، زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 9 کیلومتری زمین رخ داد که مرکز زمین لرزه ها در 19 کیلومتری تاپاس ، 48 کیلومتری ارساک و 53 کیلومتری دفوک گزارش شده است. زمین لرزه 2.7 یکی دیگر از وقایع لرزه ای در منطقه است.

دوشنبه 7 جولای

زمین لرزه ای به بزرگی 2.5 ریشتر در استان لرستان Borgeld ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.6 ریشتری در هفتگل استان لرستان ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.6 ریشتری در صالح آباد استان لرستان ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.6 ریشتری در کهنجان ، استان لرستان

در ایالت Boruge Dolorestan ، یک زمین لرزه به بزرگی 3.1 ریشتر پس از یک زمین لرزه 2.6 رخ داده است. عمق این زمین لرزه 7 کیلومتر ، مرکز زمین لرزه 7 کیلومتر در بروگرد ، 13 کیلومتری اشترینان لرستان و 28 کیلومتری سامان همدان بوده است.

سه شنبه ، 8 ژوئیه

صیدون ، استان خوزستان ، در عمق 9 کیلومتری زمین لرزه ای به بزرگی 3 ریشتر لرزید و مرکز آن 10 کیلومتری صیدون استان خوزستان ، 28 کیلومتری باغملک و 28 کیلومتری دیشموک ، کوگیلا و بویراحمد بود.

زمین لرزه ای به بزرگی 2.6 ریشتر در رودخانه ای در خراسان رضوی رخ داد.

زاهان ، استان خراسان جنوبی ، زمین لرزه ای به بزرگی 3.4 ریشتر در عمق 8 کیلومتری زمین را تجربه کرد که مرکز آن 29 کیلومتر در زاهان ، 29 کیلومتری حاجی آباد و 41 کیلومتری گزیک ، استان خراسان جنوبی است.

چهارشنبه ، 30 ژوئیه

زمین لرزه ای به بزرگی 2.5 ریشتر در هیدک کرمان ، زمین لرزه ای به بزرگی 2.9 ریشتر در امبالامام گلستان و زلزله ای به بزرگی 2.8 ریشتر در بندر جناب بوشهر رخ داده است.

پنجشنبه ، 10 ژوئیه

یک زمین لرزه به بزرگی 2.5 ریشتر در بلده استان فارس و یک زمین لرزه 2.6 ریشتری در بهاباد استان یزد ثبت شده است.

جوانلوده کرمانشاه به دلیل زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 ریشتر در عمق 7 کیلومتری لرزید و مرکز زمین لرزه در 17 کیلومتری ، لبانسر در 23 کیلومتری و تازه آباد در 24 کیلومتری زمین لرزید.

زرند کرمان پس از زمین لرزه ای به بزرگی 3.9 ریشتر در عمق 9 کیلومتری زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین تجربه کرد. کانون این زمین لرزه در 9 کیلومتری زرند ، 22 کیلومتری و 25 کیلومتری یزدانشهر بوده است. از Kanuk در این دولت است.

جمعه ، 11 جولای

یک زمین لرزه به بزرگی 2.5 ریشتر در قلعه گانگگی در استان کرمان و یک زمین لرزه 2.6 ریشتری در یکه سود در استان خراسان شمالی ثبت شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا