مجله هنری و فرهنگ

کشف بقایای یک کلیسای تاریخی در آلمان

باستان شناسان آلمانی ویرانه های یک کلیسای هزار ساله را که توسط اولین آهن آلات ساخته شده است ، کشف کردند.

اولین آهن که از سال 912 تا 973 میلادی زندگی می کرد ، امپراتوری مقدس روم را گسترش داد. این امپراتوری با محوریت آلمان بر قلمرو اروپای مرکزی تسلط داشت. شواهد تاریخی نشان می دهد که کاخ ها و کلیساهای ساکسونی برای اولین کاوش های باستانی آهن ساخته شده اند که در ماه مه شروع به کاوش کردند.

کاوش های باستان شناسی نشان می دهد که این کلیسا به شکل صلیب ساخته شده است. به گفته باستان شناسان ، این کلیسا در جریان اصلاحات پروتستان که در قرن شانزدهم اروپا را فرا گرفت ، تخریب شد.

بسیاری از آثار تاریخی مانند صلیب برنز قرن 13 با مینا نیز در محوطه کلیسا یافت شده است. قطعات بزرگی از زنگ های کلیسا ، سنجاق های تزئینی قرن 9 میلادی و برخی سکه های تاریخی از دیگر آثار تاریخی است که باستان شناسان در خرابه ها پیدا کرده اند.

باستان شناسان چندین مقبره نیز در اطراف کلیسا پیدا کرده اند. بعضی از آنها از آجر ساخته شده بود. تحقیقات از خرابه ها در جریان است. اکنون شناخت بیشتر در مورد کلیسا در اولویت است. همچنین ، با توجه به شواهد تاریخی مبنی بر اینکه کاخ در نزدیکی کلیسا ساخته شده است ، کاوش های بیشتر باستان شناسی ممکن است خرابه های کاخ را نشان دهد.

دکمه بازگشت به بالا