مجله رویداد

کشف ۲۷۰ کیلوگرم تریاک و حشیش در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 270 کیلوگرم تریاک و حشیش در پایتخت خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفت وگو با مجله آنلاینوی در این زمینه اظهار می دارد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ طی سه عملیات جداگانه بیش از 270 کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط کردند. در حالت اول ، ماموران از طریق گزارش عمومی از فعالیت های یکی از سوداگران مرگ مطلع شدند و دستور کار آنها را بررسی کردند. در همین حال مشخص شد که شخصی تریاک را در یکی از ایالت های جنوبی کشور خریداری کرده است. ما قصد انتقال یا فروش آن را در پایتخت داریم.

او ادامه داد. “در این راستا ، این قاچاقچی باتجربه زیر نظر یک افسر پلیس قرار دارد و به محض ورود به تهران دیشب ، ماشین وی در تقاطع بزرگراه آزادگان و شهید کاظمی متوقف شد. در بازرسی ، 129 کیلو و بیش از 700 گرم مواد مخدر توقیف ، ماهرانه در کف ماشین جاسازی شده و توقیف شد.

حسنوند در عملیاتی دیگر ، 83 کیلوگرم تریاک را از دو فروشنده معروف مواد مخدر در پلیس کنترل مواد مخدر تهران کشف و ضبط کرد که آنها نیز از جنوب کشور مواد مخدر خریداری و به تهران منتقل کردند. با این حال ، آنها قبل از فروش یا توزیع مواد در خانه دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه مواد مخدر کشف شده نیز به مقر پلیس منتقل شده است ، افزود: این دو نفر به همین دلیل دستگیر شدند و هر دو دارای سوابق متعدد قاچاق مواد مخدر بودند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در تشریح عملیات سوم مربوط به کشف 57 کیلوگرم حشیش در یک زوج گفت:

حسنوند گفت که این اقدامات نشان داد که این افراد قصد دارند مواد مخدر را در خانه نگهداری کنند و به مقدار کم بفروش برسانند. وی همچنین در بازرسی از محل دستگیری 57 کیلوگرم حشیش را ضبط کرد.

به گفته وی ، در مجموع پنج نفر در سه عملیات دستگیر شدند ، پرونده های جداگانه تشکیل و به دادسرا منتقل شد. تحقیقات از سایر افراد مرتبط با مظنون دستگیر شده نیز در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا