مجله رویداد

کشف ۲ محموله کالای قاچاق در بازار تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی بزرگ تهران از کشف دو محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از 10 میلیارد در بازار تهران خبر داد.

سرهنگ علی بالی پور گودرجی در مصاحبه با مجله آنلاین وی در مورد ماموریت اخیر پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: پلیس امنیت اقتصادی دو محموله کالای قاچاق در مجموع به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در پایتخت را شناسایی و ضبط کرده است.

وی اولین حادثه مربوط به کشف نزدیک به 20 هزار دستگاه آشپزخانه را اعلام کرد و اظهار داشت: “روز گذشته مأموران پلیس ایمنی اقتصادی وانت های نیسان حامل کالای قاچاق را در منطقه بازار سیداسمر شناسایی و متوقف کردند. آنها مورد بازرسی قرار گرفتند.” 984 کشور خارجی بدون فاکتور یا مجوز گمرکی. ظروف آشپزخانه کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ارزش املاک کشف شده را بیش از 3 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: “یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و به همراه کالای قاچاق به پلیس امنیت اقتصادی منتقل شد” ..

ولی پور گودرزی همچنین از کشف محموله 7 میلیارد پارچه قاچاق در خیابان مرابی و قسمت جنوبی بازار تهران خبر داد و اظهار داشت: بزرگان برای بررسی مشکل به آدرس اعلام شده اعزام شدند: 202 مورد را پیدا کردیم و یک قطعه پارچه قاچاق به مساحت را توقیف کردیم. از 12،120 متر.

وی ارزش کالاهای کشف شده را بیش از 7 میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: به دلیل عدم شناسایی صاحبان کالا با هماهنگی مقام قضایی ، کلیه کالاهای کشف شده به پلیس امنیت اقتصادی منتقل و سپس به سازمان جمع آوری و فروش املاک تهران تحویل داده شد. تحقیقات برای یافتن صاحبان این پارچه ها نیز در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا