مجله نشاط

کمک ۱۰ میلیارد تومانی فرمانده سپاه پاسداران به تیم فجر سپاسی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رسول فلاح در گفتگو با خبرنگار آنلاین با تشکر از پشتیبانی کامل فرمانده کل سپاه پاسداران ، گفت: یکی از ویژگی های او این است که برای جوانان کشور اهمیت زیادی قائل است. “

سرهنگ فرح افزود: در سفر سالدار سلامی به شیراز ، تیم فجر شهید سپاشی مورد حمایت قرار گرفت و با اطمینان در صورت صعود به لیگ برتر 10 میلیارد تومان به تیم فجر قول داد. می من می گویم بدون دستورات صریح وی ، تیم فجر سپاسی اکنون وجود نداشت و این باعث دلگرمی ما بود.

مدیرعامل زردپوشان در خصوص دیدار شب گذشته تیم فجر در کرج و صعود این تیم به لیگ برتر گفت:عجیب دویدم توسط همراه با پشتیبانی تیم است رغیب، انگیزه بیشتری داشتند ، اما درایت داشتند کارکنان و با تجزیه و تحلیل تیم حریف و تعصب بازیکنان ، ما توانستیم بهترین مسابقه فصل را انجام دهیم.

فرح افزود: “من از آنچه در فصل گذشته برای مس کرمان اتفاق افتاد و با کاهش فشار روانی تجربه کسب کردم.” زیرا بازی بسیار حساس بود و به طور مستقیم برای بازیکن پخش می شد ، خدا بسیار از شما متشکرم ما توانستیم این بازی را دنبال کنیم و لیگ برتر را دنبال کنیم.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی به عوامل موفقیت تیم فجر اشاره می کند و اظهار می دارد: “یکی از عوامل موفقیت ما هماهنگی کل گروه است ، از سالدار بواری تحت حمایت تیم گرفته تا کادر فنی و بازیکنان. عامل بعدی شکایت از امام و عدم مشکلات جسمی و مالی بود. در فوتبال ، او یکی از بازیکنان

سرهنگ فرح گفت: “این مجموعه سالم ترین مجموعه ای است که در چند سال گذشته دیده ام و کارانتری علاوه بر تجربه بالا و مهارت های فنی اش فردی بسیار نجیب و سالم است.”

مدیرعامل تیم لیگ برتر فجر شهی دسپاسی از همه در فارس ، هواداران این تیم ، رسانه ها و روزنامه نگاران و همه کسانی که در موفقیت تیم فجر نقش دارند. شهی دسپاسی آنها مشارکت ، تشکر و تشکر کردند.

دکمه بازگشت به بالا