مجله رویداد

۵ عنوان کتاب خاطرات فرماندهان نیروی انتظامی رونمایی شد

امشب (یکشنبه) مراسم رونمایی از پنج خاطره از فرمانده نیروی انتظامی در مقر پلیس برگزار شد.

به گزارش مجله آنلاین ، در این مراسم سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و فرمانده کل فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بیش از سه بار بر من تأکید کردند ، خاطرنشان کرد: : پس از تأکید بر رهبر معظم انقلاب اسلامی ، یک حرکت یادبود آغاز شده است و امروز باید حرکت یادبود توسط پلیس فعال شود.

شهید سلیمانی ، مدیر موسسه آموزش علوم دفاع مقدس ، ادامه می دهد: “خاطرات و خاطرات موفقیت و هنر است و با آغاز مرحله دوم انقلاب اسلامی ، خاطرات ما از این فضای آلوده فرهنگی این است که جوانان را از وقایع جنگ آگاه کنیم. هنگام بیان حافظه ، از اغراق بپرهیزید و انجام دهید حافظه ای را که باعث تقسیم می شود دوباره تنظیم نکنید یا خودتان را تعریف کنید.

سرلشکر صفوی با اشاره به اینکه دید حافظه از نظر تاریخی ضروری است ، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند 50 سال دفاع مقدس کافی نبود. این خاطرات باید دقیق ، مستند ، بحث برانگیز باشد و شامل نام شهدا و یارانشان و همچنین زمان و مکان رویداد باشد.

وی تأکید کرد: حافظه نباید امنیت ملی و وحدت ملی را خدشه دار کند.

سلسله سلدر صفوی در پاسخ به این س ifال که آیا می توان از تجربیات دفاع مقدس برای حل مشکلات امروز استفاده کرد ، “بر همه مشکلات و چالش های کنونی کشورمان ، ایران ، از جمله چالش های بزرگ جنگ غلبه کرد.

وی با بیان اینکه عزم جهادی در وحدت مقامات و همه نیروها برای حل مشکلات کشور لازم است ، اظهار داشت: امروز پلیس قهرمان ، فکری و ظالمانه ای در برابر دشمنان خود است ، این کار انجام شده است.

جنرال صفبی همچنین از برگزار کنندگان این برنامه تشکر کرد و گفت که امروز آمریکایی ها مجبور به فرار از افغانستان ، عراق و سوریه می شوند و گفت: “آنها در خاورمیانه شکست شکست استراتژیک متحمل شدند”

مرتضی سلحنگی ، نویسنده ، پژوهشگر و مشاور انتشارات کورت مقدم در این مراسم گفت که دو تحولات جنگ و انقلاب ، دست نویسنده را در هر کجا که باشد پر می کند و این ادبیات هرگز فراموش نمی شود. این برای حل مشکلات اجتماعی است. وی در ادامه با انتشار خاطرات مربوط به سلسله صفوی از کودکی تا عملیات بیت المقدس ، بیان داشت که “هنرها با هم کار می کنند و آماده ادامه حرکت یادبود پلیس هستند”.

سرتیپ حسین اشتعلی ، فرمانده پلیس نیز در این مراسم گفت: “امروز ، من در زمینه دفاع مقدس برای هشت سال از سربازان دفاع مقدس می نویسم. پیروزی تاکنون به دلیل استقرار شهید و یاد و خاطره شهید بوده است. امروز ، دفاع در این زمینه ، وجود دارد جوانانی که دوران دفاع مقدس را نمی فهمیدند ، اما به یاد هشت سال شهید دفاع مقدس ، در صورت لزوم هزاران کیلومتر دورتر هستند.

وی تأکید کرد: “امروز ، برای مقابله با تهدید ایالات متحده و دشمنان آن ، باید روحیه دفاع مقدس را تقویت کنیم.

فرمانده ناجا گفت: داشتن روحیه دفاع مقدس بسیاری از تحریکات را خنثی می کند و پلیس (پلیس نظامی ، پلیس ، کمیسیون انقلاب اسلامی) نقش مهمی در دفاع مقدس ایفا می کند ، منافقین و مخالفان نظام می شوند ، وی گفت که مقابله خواهد کرد

سردار اشتعلی خاطرنشان کرد: نیروهای تلافی جویانه 8000 شهید در دوران دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده اند و امروز افسران ناجا برای برقراری امنیت اجتماعی جان خود را فدا می کنند. 8 سال دفاع مقدس …

در این مراسم “شاهین زوبیدات” ساخته مهدی زارع ساخته احمدعلی گودرزی ، “خانه امن” ساخته بهرام نوروزی ، “پسر سید مصطفی” ساخته سید مجتبی عبدالهی توسط ساسان ناطق و “حبیب مرضه” ساخته روحامبش حبیبی برگزار شد. مهدی باتقاوا مایلر »خاطرات حجت الاسلام غلام حیدر حیدری توسط سید محمود مهدوی ، یکی از خاطرات فرمانده ناجا ، در دوران هشت سال دفاع مقدس منتشر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا