مجله جامعه

آغاز واکسیناسیون دانشجویان و استادان دانشگاه تهران

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، به نقل از دانشگاه تهران ، دکتر سعید حویبا بر اهمیت سلامت اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تأکید کرد. ملی کرونا و دانشگاه علوم پزشکی تهران.

وی افزود: با تشکر از جو و کارشناسان دانشگاه و مرکز بهداشت دانشگاه ، تصمیم گرفته شد که یک واحد واکسیناسیون برای واکسیناسیون همکاران دانشگاه در محیطی آرام و بدون استرس راه اندازی شود.

نایب رئیس دانشگاه تهران اولویت مراجعه به مرکز واکسیناسیون دانشگاه را بیان کرد: رده های سنی ممکن است توسط ستاد ملی کرونا اعلام شود. برای تعیین زمان واکسیناسیون به پیوند http://u-test.ir/app مراجعه کنید.

او اضافه کرد: “از هفته گذشته ، کار واکسیناسیون با توجه به گروه سنی اعلام شده آغاز شد ، اما طبق مجوز ستاد ملی کرونا ، از این هفته ، اساتید همه گروه های سنی با قرار قبلی و برای کارمندان و خانواده های علمی. واکسیناسیون. سن اعلام شده بر اساس در دسته ساخته خواهد شد

علاوه بر این ، آقای حبیبه در حال رایزنی در دانشگاه تهران است تا با توجه به خطرات و عفونت های احتمالی که دارد ، امکان واکسیناسیون را در اختیار کارکنان در هر سنی قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه هدف دانشگاه این است که در اسرع وقت حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه را فراهم کرده و شرایط واکسیناسیون را برای حمایت از واکسیناسیون ملی فراهم کند ، افزود: پدران ، مادران ، خواهران ، خواهر و برادر ، همسر و فرزندان می توانند در پیوندهای منتشر شده ثبت نام کرده و طبق گروه سنی در دانشگاه واکسینه شوند ، اما نکته مهم این است که هر یک از اعضای خانواده جدا هستند. این بدان معناست که شما باید با . روی سیستم عمل کنید.

نایب رئیس دانشگاه تهران گفت: ما مجوزهای لازم را برای واکسیناسیون دانشجویان دکتری در آزمایشگاه ها و خوابگاه های خود گرفته ایم. همکاران مرکز بهداشت در حال هماهنگی برای شروع واکسیناسیون این دانش آموزان در آینده نزدیک هستند.

وی در مورد واکسیناسیون مراکز دانشگاهی غیر از تهران گفت: “این واحدها می توانند اساتید و کارکنان را با مشورت با مراکز بهداشتی شهرها و ایالت هایی که در آن کار می کنند واکسینه کنند.”

دکتر اعظم شفیعی نیا ، مدیر مرکز بهداشت دانشگاه تهران ، اعلام کرد که واکسن های دارویی ملی چین در حال حاضر در انبار است و از کارکنان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان آنها و خانواده های آنها خواست که به طور مرتب از آنها بازدید کنند. اشکالی ندارد.

در مورد برنامه واکسیناسیون و افرادی که در دانشگاه واکسینه شده اند ، “ما چند هفته پیش بر اساس ماموریتی که هیئت رئیسه دانشگاه داده بود ، مشاوره را آغاز کردیم. خوشبختانه برای ایجاد مرکز واکسیناسیون در دانشگاه. من مجوز لازم را گرفتم. “

شفیعی نیا افزود: “بنابراین ، همکاران دانشگاهی در مرکز واکسیناسیون سرپایی می توانند همان روز قبل از مراجعه به باشگاه دانشجویی دانشگاه تهران بدون ثبت نام در سیستم ثبت نام کرده و پیامکی را از ساعت 9 صبح تا 12:30 بعد از ظهر دریافت کنند.” هفته گذشته ، 200 نفر واکسیناسیون توسط مدیریت دانشگاه انجام شد و واکسیناسیون معلمان از امروز آغاز شد.

وی در پاسخ به این واقعیت که اساتید و کارکنانی که اولین تزریق را انجام داده اند می توانند با تزریق دوم به دانشگاه بروند ، گفت: “در حال حاضر تزریق ها برای اولین بار انجام می شود و دوز آن از اولین واکسنی است که برای اولین بار استفاده کردند. ممکن است همان واکسنی باشد که ما استفاده کردیم.

مدیر مرکز بهداشت دانشگاه تهران با اشاره به دستورالعمل هایی که وزارت بهداشت برای افرادی که اخیراً دچار بیماری کرونا قلب شده اند ، اعلام کرد: در غیاب زمان و برخی علائم ، واکسن تزریق می شود و توصیه می شود کسانی که علائم دارند آزمایش شوند.

47231

دکمه بازگشت به بالا