مجله رویداد

آماده‌باش و تمهیدات پلیس برای مراسم های تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد مراسم افتتاح پلیس و آمادگی پلیس برای افتتاح توضیح داد و مقررات تردد خودروها در زمینه برگزاری دو مراسم برنجزار “اجرای رئیس جمهور” و “افتتاح” مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش مجله آنلاین ، سلدر حسین رحیمی ، ناظر جلسات اجرایی افتتاحیه و افتتاحیه در مقر فاتب ، گفت: مدیریت ترافیک بنابراین ما برنامه های زیادی را طراحی کردیم.

وی با بیان اینکه تعدیلات لازم در این زمینه با نهادها و سازمان هایی مانند سپاه و مجلس انجام شده است ، اظهار کرد: برای اجرای مقررات راهنمایی و رانندگی در مناطق ولیعصر (عج) ، جمهوری اسلامی و امام خمینی. (رض) و کارگران اجرا می شوند. از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر

او ادامه داد. “ما در روز چهاردهم مرداد ، جایی که مراسم تحلیف برگزار می شود ، برنامه خاصی داریم و برنامه های ویژه حمل و نقل و اجرای قانون از ساعت 13 بعد از ظهر در اطراف خیابان منتهی به مجلس و میدان بهالستان انجام می شود. ترافیک از ساعت 16 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر است. . “در محدوده تعیین شده ممنوع است.

وی در مورد وجود مشتریان خارجی گفت: ما از امکاناتی استفاده می کنیم که به دلیل حضور مشتریان خارجی در حمل و نقل اختلال ایجاد نمی کند.

به گفته رحیمی ، علاوه بر طرح های ویژه حمل و نقل ، اجرای قانون و کنترل نامحسوس و تعلیق و بازرسی اطلاعاتی با استفاده از ده ها گشت اطلاعاتی در تهران در دستور کار است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا