مجله رویداد

آمادگی مردم در برابر حوادث و مخاطرات تهران پایین است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر در تهران گفت: مردم نسبت به حوادث و خطرات در تهران آمادگی نسبی ندارند. اعتبار جمعیت شهر در حال کاهش است.

به گزارش مجله آنلاین شاهین فتی در مراسم امضای تفاهم نامه بین جمعیت هلال احمر تهران و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران پایتخت گفت: و سازمانهای غیردولتی غیردولتی. یک قرن خدمت به مردم اعتماد عمومی را به این موسسه جلب کرده است. این اعتماد عمومی یکی از سرمایه های ارزشمندی است که جمعیت هلال احمر از آن برخوردار است.

وی گفت: مردم شاخص و نیروی محرکه هلال احمر هستند.

“قانون تعهدات حاکمیتی را برای این سازمان غیر دولتی عمومی تعیین می کند که مسئولیت جمعیت هلال احمر را دوچندان می کند و جمعیت هلال احمر این وظیفه حاکمیتی را دارد که بتواند این کار را انجام دهد. باید از دولت برای تعهدات خود درخواست داشته باشد و دولت. ”همچنین ، ما باید به این آژانس توجه بیشتری داشته باشیم و از آن حمایت کنیم.

مدیرعامل هلال احمر استان تهران گفت: از بین اعتباراتی که در اختیار جمعیت شهر است ، خطر بسیار کم است. بنابراین ، دولت همچنین باید به شهرداری های تهران ، به عنوان سازمان های مردم نهاد عمومی ، کمک کند تا در صورت بروز حادثه ، آمادگی مردم را افزایش داده و مصدومان و تلفات را کاهش دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا