مجله رویداد

ارایه پیشنهاد تغییر ساعت منع تردد شبانه در محرم به ستاد کرونا/تمهیدات پلیس برای محرم

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از پیشنهاد تغییر منع رفت و آمد به ستاد ملی کرونا محرم خبر داد.

به گزارش مجله آنلاین سلدر محمدحسین حمیدی در مورد کنترل ترافیک پلیس ماه محرم توضیح داد و صبح امروز در یک نشست خبری گفت: “پیشنهادات تغییر ممنوعیت تردد در شب به ستاد ملی کرونا ارائه می شود و در صورت تایید اجرا می شود. انجام خواهد شد.”

وی همچنین در مورد زمان پیشنهادی به مجله آنلاین گفت: “با توجه به اینکه مراسم یادبود برخی هیئت ها ممکن است زمان زیادی طول بکشد ، ساعت 23 یا 23:30 شروع می شود. برای رسیدن به آن پیشنهاد شده است.”

رئیس پلیس راهور تهران گفت: “برخی از هیئت های مذهبی ممکن است در زمان هایی که تا ساعت 10 شب به پایان نمی رسد مراسم یادبود برگزار کنند.” البته بسیاری از این هیئت ها نیز محلی هستند و بعد از مراسم هیچ گونه مشکل ترافیکی وجود ندارد ، اما به هر حال این پیشنهاد را دادم.

به گفته حمیدی ، این تغییر زمان در حال حاضر پیشنهاد می شود ، با ممنوعیت شبانه از ساعت 22:00 تا 3:00 تا زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا چیزی را اعلام نکند.

وی در مورد دیگر اقدامات پلیس برای گرامیداشت محرم ، گفت: “ما مقدمات را مطابق با شرایط هیئت یادبود در نظر گرفتیم و در نظر گرفتیم که این مراسم در خارج از منزل برگزار می شود.”

“یکی از این اقدامات این است که مقررات منع رفت و آمد در پایتخت تغییر کرده و ساعت شروع مجوز کامیون ها از 22:00 صبح تا 30:00 صبح تغییر کرده است.” بنابراین ، رانندگان کامیون باید توجه داشته باشید که می توانید از داخل حرکت کنید. خیابان های پایتخت از 30 صبح تا 6:30 صبح.

حمیدی افزود: “ملاقات با هیئت ها ، به ویژه رهبران هیئت های مهم و شلوغ ، همچنین برای موقعیت یابی و ترتیب مناسب محل ، اختصاص پارکینگ مناسب برای ماشین ها و تامین روشنایی و روشنایی محل برگزار شد. از او خواستم این کار را انجام دهد.” این بنای یادبود باید ایمنی عزاداران را ارتقا دهد و مراسم را برگزار کند تا مانع از حرکت ترافیک نشود.

حمیدی یکی از نگرانی های پلیس را تأمین امنیت تردد عابران پیاده دانست و با توجه به این که بسیاری از شهروندان این روزها لباس تیره می پوشند ، شهروندان عزیز در کنار آنها خواهند ماند ، وی گفت که باید مراقب بود. جاده ها یا تقاطع های جاده ها. از مکان های غیر مجاز خودداری کنید و رانندگان باید بیشتر از عابران پیاده رانندگی کنند.

به گفته حمیدی ، افسران پلیس آمادگی برگزاری مراسم یادبود محرم را دارند و در طول مراسم ترافیک را ساده و مدیریت می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا