مجله نشاط

استقبال گل‌محمدی از حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس مقابل استقلال

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، یاهویا گورمحمدی ، سرمربی پرسپولیس به شبکه ورزش تاجیکستان گفت که قبل از لیگ قهرمانان آسیا با فوتبال تاجیکستان آشنایی داشت و توانست مقام رهبری خود را به استقلال نشان دهد. ما می دانیم که استقلال تیم معمولی ، جوان ، بادهای قوی و یکدست است. تبریک به فوتبال تاجیکستان برای ارتقاء تیم و نتایج در مرحله گروهی ، که شایسته صعود بود.

“من فکر می کنم آنها برای لیگ قهرمانان آسیا غافلگیر کننده بودند و فکر می کنم آنها توانستند به مرحله بعد صعود کنند. آنها تیم خوبی هستند ، نظم تاکتیکی دارند ، سرعت تیم خوبی دارند و در این کار بسیار خوب عمل می کنند.” انتقال به حمله خطرناک است. من فکر می کنم این یک شروع خوب برای فوتبال تاجیکستان است. من می دانم که تاجیکستان ، مانند ایران ، دارای استعدادهای بزرگ فوتبال و جوانان آینده دار است.

در پاسخ به این س ifال که اگر تماشاگران بتوانند وارد شوند چه فکر می کنید ، او گفت: “مدتی است که ورزشگاه را با تماشاگران دیدم. نمی دانم آیا ویروس کرونا آن را پر می کند یا خیر. بسیار خوشحالم. دوشنبه. نگاهی دقیق تر به مخاطبان و طرفداران استقلال بیندازید. به نظر من این برای من نیز جذاب است.

“این اولین سفر من به تاجیکستان است ، اما می دانم که مشترکات زیادی با ایران دارم و مهمتر از همه ، فارسی یک زبان شیرین و زیبا ، یک زبان مشترک است و من بسیار مشتاق و بسیار مشتاق هستم. من این را دوست دارم . سفر کنید تا کشور دوستانه ، برادرانه و زیبای تاجیکستان را از نزدیک ببینید.

۲۵۶۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا