مجله رویداد

اعلام حداقل امتیاز برای بهره‌مندی از امریه فناورانه/شرایط شرکت‌ها برای معرفی مشمولان

معاون علم و فناوری و رئیس سیستمهای وظایف حرفه ای در مرکز موسسات پایگاه دانش هدف از اجرای برنامه های شرکت دانش بنیان را حفظ چهره های کلیدی در این شرکت ها عنوان کرد. تکنسین های خدمات توسط معاون وزیر علوم به پرسنل نظامی ارجاع داده می شوند.

به گزارش مجله آنلاین براساس تفاهم نامه ای بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد ارتش ، این امکان ایجاد شد تا متقاضیان بتوانند از تسهیلات و مطابق دستورالعمل استفاده از خدمات استخدام در مشاغل دانش بنیان استفاده کنند. بر.

بنابراین ، امکانات خدمات حرفه ای برای نخبگان فناوری به سه صورت دنبال می شود: “پروژه های خدمات جایگزین در صنایع دفاعی و دولتی” ، “پروژه های خدمات جایگزین در شرکت های دانش بنیان” و “فرماندهی دانش محور”. جامعه”.

در کنار این ، مشمولان این تسهیلات با معرفی مرکز شرکتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و موسسات مبتنی بر دانش ، دوره خدمت سربازی مانند “دوره آموزش نظامی” و “خدمت سربازی (فرماندهی نظامی)” را به پایان می رسانند. پایین “شرکت های دانش بنیان” و کارت پایان خدمت دریافت می کنند.

هر شرکت شامل می تواند به ازای هر 6 میلیارد فروش واقعی سالانه (طبق آخرین اظهارنامه مالیاتی) یا به ازای هر 10 کارمند تمام وقت شرکت (طبق آخرین لیست بیمه شرکت) حداقل یک کارمند داشته باشد. من آن را تحت شرایط شیوه نامه معرفی می کنم. این سهمیه فقط در همان سال به مدت یک سال (سال خورشیدی) قابل استفاده است و حداکثر سه نفر در هر شرکت دانش بنیان در سال است. از تکالیف شرکت می توان در سال آینده نیز استفاده کرد. ..

در این روش نقاطی به نام “نقاط فنی” بر اساس حضور افراد در شرکت دانش بنیان تعیین می شود. با توجه به نمره ، متقاضی باید حداقل 80 امتیاز از جدول فعالیت های فنی شرکت کسب کند. ..

نمرات Technology Elite به شرح زیر است:

فعالیتهای فنی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد PHD توضیح
فعالیت تمام وقت شرکت دانش بنیان تا ۱۳۰ ام تیاز حداکثر 140 امتیاز تا ۱۵۰ ام تیاز 7 امتیاز در ماه (طبق سوابق بیمه شخصی)
عضو هیئت مدیره شرکت تا 100 حداقل 9 ماه و 4 امتیاز در ماه (امتیاز عضویت در هیئت مدیره برای آن شخص در دوره مدیر عامل محاسبه نمی شود)
مدیرعامل شرکت دانش بنیان حداکثر تا 150 حداقل 9 نفر از ما و هر 6 ماه امتیاز (دوره مدیریت آنها بر اساس تبلیغات روزنامه های رسمی است)
عضو کمیته مingسس شرکت دانش بنیان حداکثر 20 امتیاز اولین عضو شرکت شوید
شرکت دانش بنیان (محل کار) حداکثر 20 امتیاز 5 امتیاز برای هر 3 میلیارد ریال فروش
وضعیت تأیید شرکت دانش بنیان اگر فرد در حال حاضر در یکی از شرکتهای دانش بنیان نوع 1 فعال است ، 15 امتیاز کسب کند
وضعیت تاهل و فرزندان 5 و 10 امتیاز برای هر فرزند برای ازدواج متقاضی

مهلت ارسال و تأیید اسناد برای هر محموله سالانه به شرح زیر است:

درباره مزایای فناوری نخبگان از دستورات مبتنی بر دانش بیشتر بیاموزید

ایمان آیانی ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، رئیس سیستم های وظایف حرفه ای در مرکز موسسات شرکتی و دانش بنیان در گفت وگو با مجله آنلاین ،وی افزود که اجرای فرماندهی دانش بنیان بر اساس نتایج تفاهم نامه بین کارکنان ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور است. دوره اجباری سیستم را با عنوان “سفارش” یا “اجرای یک پروژه خدمات جایگزین در خانه” تکمیل کنید.

وی با بیان اینکه این دو پروژه از سال 1397 برای نخبگان فناوری انجام شده است ، می گوید: مردم مردم را به ارتش معرفی می کنند.

Ayaya خاطرنشان کرد که این تعداد در سال 1400 به 750 افزایش یافت و پروژه های خدمات جایگزین نیز به 100 تنظیم شد و این تعداد را به 150 افزایش داد. بر این اساس ، ما سالانه توانایی ارجاع افراد واجد شرایط را داریم. فرمانده و ما پروژه های خدمات جایگزین داریم ، در حال حاضر با حدود 750 سفارش و 150 پروژه جایگزین.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ، رئیس سازمان و پایگاه دانش بنیان وظایف حرفه ای با اشاره به روند جذب افراد درگیر در این پروژه ها ، توضیح داد: در حال حاضر در یک شرکت دانش بنیان مشغول به کار هستند: افراد و افراد کلیدی در شرکت شناخته می شوند برای ثبت درخواست های خود در سیستم بنیاد ملی نخبگان به نام “سینا” به این منظور: (http: //sina.bmn. ir) و ما این برنامه ها را بر اساس شرایط خاص بررسی و ارزیابی می کنیم.

ایوجی افزود: “این نظرسنجی ها اولین قدم برای بررسی عملکرد و وضعیت شرکت های دانش بنیان ، صرف نظر از توانایی آنها در جذب متخصصان است.” این شرکت ها در گذشته یک فرآیند دانش بنیان را پشت سر گذاشته اند ، اما وقتی شخصی درخواست سفارش ارسال می کند ، در مورد محصولات دانش بنیان تولید شده ، سطح و رتبه شرکت ، بلوغ ، وضعیت و سایر معیارها صحبت می کند. سالنامه مالیاتی. ما آنها را مجددا ارزیابی کرده و عملکرد و ثبات بیمه یک شرکت را ارزیابی می کنیم.

نمره فناوری فناوری نخبگان

آقای آیانی به موارد زیر اشاره کرد. از سوی دیگر ، متقاضیان باید شرایط امتیازدهی را نیز رعایت کنند. بنابراین ، امتیازی به نام “امتیاز فنی” بر اساس سابقه متقاضی در شرکت دانش بنیان ، بیمه شدن شرکت و وضعیت فرد در شرکت اعطا می شود.

به گفته وی ، این ارزیابی ها مجموع امتیازات فرد را اضافه می کند و اگر فرد حد نصاب امتیاز را کسب کند ، از فرد به عنوان یک کارمند نظامی یا پروژه خدمات جایگزین یاد می شود.

معاون علم و فناوری ، رئیس سیستم های خدمات شرکتی و حرفه ای در مرکز موسسات پایگاه دانش ، هدف از این پروژه را حفظ چهره های کلیدی در شرکت دانش بنیان دانست و تأکید کرد: مدرک یا بالاتر برای مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری.

آیانی ادامه می دهد. دانشجویانی که می خواهند از این پروژه بهره مند شوند باید در یک شرکت با دانش فعال باشند. این به این دلیل است که نخبگان فنی افراد زمانی شناخته می شوند که دارای مزایای فنی علاوه بر مجموعه ای از ویژگی های علمی هستند. مزیت تکنولوژیکی آنها هنگام انجام تجارت در یک شرکت دانش بنیان به دست می آید.

اقدامات لازم برای نخبگان فناوری

عیانی در مورد فرایند گذراندن دستورات دانش بنیان گفت: “پس از یک دوره آموزشی (1 ماه آموزش و 23 ماه خدمات) ، شخص باید به طور تمام وقت در شرکت دانش بنیان حضور داشته باشد.”

وی ادامه داد: یک پروژه جایگزین خدمات ، پروژه ای برای افراد است که باید پس از دستیابی به نخبگان افراد و معرفی وی به ارتش به عنوان یک نخبه ، در صنعت دفاع ملی یا با آگاهی کشور انجام شود. به عنوان پروژه ای مطابق با محصولات شرکت تعریف می شود.

معاون علم و فناوری ، رئیس سیستمهای وظایف حرفه ای در مرکز موسسات شرکتی و دانش بنیان ، تأکید کرد که کارکنان برنامه خدمات جایگزین پروژه باید این طرح را ظرف 14 ماه اجرا کنند. همانطور که افراد ، پروژه ها تعریف می شوند و مدیریت پروژه انجام می شود ، داور به آن شخص منصوب می شود ، داوران گزارش ماهانه پیشرفت کار را دریافت می کنند و تا زمانی که پروژه های تعریف شده به نتیجه نهایی برسند ، با او ملاقات می کنند.

وی گفت: این پروژه ممکن است 14 تا 19 ماه طول بکشد. حداکثر 1.5 میلیون نفر. افرادی که خدمات برنامه ریزی پروژه را جایگزین می کنند دارای حداقل دستمزد در این زمینه هستند و این شرکت بسته به فعالیت های آنها در پروژه می تواند حقوق و کمک هزینه بیشتری به آنها پرداخت کند.

به گفته وی ، هر ماه حدود 50 نفر در قالب دستور و برای طراحی پروژه های خدمات جایگزین بین 100 تا 150 نفر به ارتش معرفی می شوند.

آیانی افزود: “افراد سه ماه قبل از اعزام فرصت دارند تا از برنامه فرماندهی برای ارسال برنامه به ما استفاده کنند و در چه ماهی پس از امتیازدهی به کار اعزام می شوند. من اعلام می کنم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا