مجله رویداد

اعلام محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مراسم تحلیف ریاست جمهوری

رئیس پلیس بزرگراه تهران بزرگ درباره محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی افتتاحیه توضیح داد.

سردار محمدحسین حمیدی در گفت وگو با مجله آنلاین ، درباره محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در روز تحلیف رئیس جمهور تهران گفت: با توجه به تعهدات اولیه خود ، پلیس راهور تهران بزرگ مسئول اجرای نظم و امنیت است. حمل و نقل در منطقه ذکر شده

وی ادامه داد: این محدودیت از جنوب خیابان امیرکبیر تا شمال خیابان شهید دیالمه ، چهارراه سرچشمه ، خیابان ملت و تقاطع اکباتان ملت اعمال می شود و مانع عبور وسایل نقلیه به سمت شمال و به سمت میدان بهارستان می شود.
حمیدی افزود: از شرق ، از جاده مجاهدین اسلام ، از تقاطع جاده ایران به غرب ، تردد با محدودیت است و تمام کوچه ها و خیابانهای فرعی منتهی به جاده مجاهدین ، ​​بین جاده ایران و مصطفی خمینی را تکمیل می کند. مسدود شد. انقلابی در راه است.
رئیس اداره پلیس راه استان تهران گفت: از غرب جاده جمفوری تا شرق تقاطع سادی ، مسیر جایگزین محدود به جاده های فردوسی و انقلاب است.
وی ادامه داد: همچنین از شمال تقاطع فال آباد محدودیت هایی وجود دارد که مسیرهای حمل و نقل جایگزین از خیابان سیاه و خیابان 17 شهریور در جنوب عبور کند. مسدود می شود.
وی همچنین با اشاره به محدودیت های تردد در اتوبوس های شرکت واحد گفت: به دلیل افتتاحیه ، هیچ تردد اتوبوس شرکت واحد در مسیرهای امتداد خیابان جمهوری و خیابان مصطفی خمینی وجود ندارد. تهران بزرگ ساخته شد. ، از یک مسیر جایگزین استفاده کنید.
“بر این اساس ، اتوبوس هایی که از میدان خمهولی به سمت شرق در امتداد خیابان جمهوری حرکت می کنند ، سرانجام تقاطع استانبول را دنبال می کنند ، جایی که می توانند از شمال به جنوب حرکت کرده و مسیر و اتوبوس را ادامه دهند. سفر در طول خیابان مصطفی خمینی از یک مسیر جایگزین استفاده می کند.

او اضافه کرد: ایستگاه متروی بهار رسترن پنجشنبه به طور کامل بسته می شود و سرویس نمی شود.

حمیدی می گوید: همچنین پمپ بنزین های اطراف شورای اسلامی در امتداد خیابان مصطفی خمینی از ابتدا تا انتهای مراسم در روز افتتاحیه بسته است و سرویس نمی شود.

“بر این اساس ، کامیون ها ، وانت ها ، وانت های باربری و کامیون ها در طول روز از روز پنجشنبه تا پایان مراسم ممنوع است و تردد از شب قبل یا همه کامیون ها وجود ندارد. مراسم (چهارشنبه).” شب “ممنوع است در همه جای تهران به جز کمربند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: فعالیت های عمرانی در سطح شهر تهران ، به ویژه در بزرگراه ها و بزرگراه ها ، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ممنوع است و پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه ساخت و ساز ، حفاری و روکش آسفالت را نمی دهد.

وی در پایان از همه شهروندان خواست در طول اعمال محدودیت ها ، ساعت 1 بعد از ظهر ، از طریق مجلس و راهروهای اطراف آن ، از جمله خیابان جمهوری ، مصطفی خمینی ، ابن سینا و مجاهدین اسلام ، تردد نکنند. پنجشنبه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا