مجله نشاط

الهی و نخودی فینالیست شدند/ عبادی و عبداللهی در دیدار رده بندی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، پنج مرحله اول مقدماتی وزن قهرمانی کشتی آزاد جوانان جهان صبح امروز در شهر اوفا روسیه برگزار شد. این ها در بازی های دسته بندی وزن 65 کیلوگرم و 97 کیلوگرم شرکت می کنند.

نتایج کشتی گیران در کشور ما به شرح زیر است:

علی گوری زادگان در وزن 57 کیلوگرم در دور اول با نتیجه عالی 15 بر 2 ریچارد فیگرویس از آمریکا را شکست داد. در دور دوم و یک چهارم نهایی ، وی در یک کشتی از نظر داور با نتیجه 6 بر 5 از ارمنستان به گربه پالاس باخت.

وزن 65 کیلوگرم سید حسن عبادی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر صفر نوروا بوکاسا از کنگو را شکست داد. وی در دور بعد ، در مرحله یک چهارم نهایی ، آلین جورجی از مولداوی را با نتیجه 7 بر 3 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با شمیل مانمدوف از روسیه 14 بر 8 شکست خورد و وارد مرحله مقدماتی شد.

در وزن 70 کیلوگرم ، الفان الهی با نتیجه 8 بر 7 در دور اول ، برایس و نیاندام را در آمریکا پشت سر گذاشت. آنها در مرحله یک چهارم نهایی ، بیرانیوف قزاقستانی را با نتیجه 4 بر صفر شکست دادند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر 3 استانیسلاو نواک از مولداوی را شکست داد و راهی فینال شد. در فینال ، اراحی به مصاف جبرئیل گادجیف از آذربایجان می رود.

در وزن 79 کیلوگرم ، محمد نهودی در دور دوم پس از استراحت در دور اول ، دانیل واشنگتن را در آمریکا با نتیجه 6 بر 3 شکست داد. وی در دور بعدی و یک چهارم نهایی ، ریچارد شرودر آلمانی را با 10 امتیاز برابر سافو شکست داد و نمره عالی کسب کرد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. در این مرحله ناهودی واریان گلاهو از هند را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. حریف او در این دیدار اشرف اسیروف آذربایجانی است.

در وزن 97 کیلوگرم ، علیرضا عبدالهی دور اول را با نتیجه عالی 15 بر 4 مقابل چارالامپوس آفتوفوریدیس یونانی برد. بار دوم وی با نتیجه 9 بر 7 از سد سوزلان جاگایف روسیه عبور کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. در این مرحله او پس از شکست 9 بر 8 مقابل ترکیه مقابل پولارچی پولاتچی ، واجد شرایط بود.

رده بندی و فینال پنج وزن اول فردا شب برگزار می شود و مرحله مقدماتی پنج وزن بعدی فردا صبح آغاز می شود.

دکمه بازگشت به بالا