مجله نشاط

امیدوارم به استقلال گل بزنم/ با سختی زیادی به پرسپولیس رسیدم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علی رضا ابراهیمی پس از امضای قرارداد دو ساله با باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قهرمانی آسیا در پرسپولیس. “

فصل گذشته ، مدافعان گل گهر سیرجان ادامه دادند: من برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس سخت کار کردم ، در دو سال گذشته حرفه های زیادی را شنیدم که به اینجا ختم شد.

وی تأکید کرد که قبلا گفته بود برای دیدن در فوتبال باید به استقلال ، پرسپولیس و سپاهان برود. پیشتر گفتم هدف من رسیدن به پرسپولیس است نه تیم های دیگر. خوب ، رسیدن به تیم ملی عالی خواهد بود ، اما اولین هدف من موفقیت در پرسپولیس در لیگ برتر و آسیا است.

ابرا هیمی بر حضور در جمع بازیکنانی مانند صادق جلالی حسینی تأکید کرد. “بودن در کنار یکی از بهترین کاپیتان های ایران و آسیا بسیار خوب است.” موفقیت پرسپولیس برای من مهم است.

گل گهر سیرجان مدافع فصل گذشته در مورد شماره پیراهن های فصل آینده گفت: “من اصلا در مورد این موضوع صحبت نکردم و برایم مهم نیست.”

او برای پیوستن به جامعه سفیدپوستان به صحبت با یاهویا گرمحمدی ادامه داد. من مستقیماً با آقای گورمو حمادی صحبت نمی کردم.

ابرا هیمی ادامه داد: من اولین بازیکن در ایالت خود هستم که به باشگاه بزرگی در پرسپولیس آمدم ، پرچمدار کشورم هستم ، من در حال ردپای یک بازیکن بزرگ هستم و در کنار خودم هستم. با داشتن یک بازیکن عالی راحت هستم

بازیکن تازه وارد پرسپولیس در مورد مبلغ قرارداد خود موارد زیر را اضافه کرد: “من فکر نمی کردم مبلغ زیاد باشد و مبلغ آن برای من مهم نیست. هدف من فقط رفتن به پرسپولیس بود ، نه پول.

ابرا هیمی در ابتدای حضورش در استقلال شروع به خواندن کرد و گفت: “امیدوارم بتوانم دوباره گل های استقلال را به دست آورم.” گلی که فصل گذشته مقابل پرسپولیس به ثمر رساندم به دلیل شرایط فوتبال بود و دوست دارم امسال در استقلال گلزنی کنم.

دکمه بازگشت به بالا