نماد سایت مجله آنلاین

انتقاد نادال از رفتار جوکوویچ پس از شکست در المپیک

نادال از عملکرد جوکوویچ پس از شکست المپیک انتقاد می کند

نواک جوکوویچ شماره یک جهان بازی های المپیک توکیو را با دست خالی ترک کرد. وی در نیمه نهایی به الکساندر زورف از آلمان و در جدول رده بندی تنیسور جوان اسپانیایی کارنیو بدون مدال برنز باخت.

دو غول دیگر تنیس به نام های رافا نادال و راجر فدرر در المپیک حضور نداشتند اما نواک جوکوویچ با وجود خستگی به المپیک بازگشت و به جایی نرسید. او دوبار موشک در مرحله مقدماتی پرتاب کرد و عصبانیت شدید او از باخت در رسانه ها بازتاب گسترده ای داشت.

نادال که در المپیک 2008 پکن و ریو مدال های طلای تنیس را کسب کرد ، گفت: “البته ، من از هموطنانم بسیار خوشحالم و او مستحق برنز است.” طلای المپیک افتخار بزرگی است و می دانم چقدر سرگرم کننده است ، بنابراین این افتخار تا پایان عمر در کارنیو باقی می ماند ، اما من تماشاچی ندارم زیرا مشخص نبود باید در مورد جوکوویچ بگویم که از آن خوشحال بودم اگر موشک به کسی اصابت کند چه اتفاقی می افتد

نادال ادامه داد: “من معتقدم که تنیسورها باید تحت هر شرایطی عصبانیت و عصبانیت خود را در طول بازی کنترل کنند.” وقتی چنین چیزی اتفاق می افتد ، آنها برای همیشه به خاطر می آیند و تصویر نادرست است. من معتقدم که جنایات جدی باید در این جنبش ها مورد توجه قرار گیرد. نواک دوست من است و من به او احترام می گذارم ، اما باید بدانم که او برای بسیاری از جوانان الگو است. “نواک بهترین در جهان و یکی از بهترین های تاریخ است. ای کاش کنترل بهتری بر اعمال خود داشت.”

نادال از عملکرد جوکوویچ پس از شکست المپیک انتقاد می کند

۲۵۶۲۵۱

خروج از نسخه موبایل