مجله نشاط

برگزاری مراسم اختتامیه المپیک توکیو ۲۰۲۰

المپیک 2020 توکیو با اختتامیه در Kasumigatake ، ملی توکیو به پایان رسید.

به گزارش مجله آنلاین ، مراسم المپیک 2020 توکیو یک سال بعد به طور رسمی برگزار شد و در اول اوت سال جاری به پایان رسید و سرانجام در ساعت 15:30 و 20:00 به وقت ایران به طور رسمی به پایان رسید. ورزشگاه ملی توکیو در ژاپن.

کمبود تماشاگران و سکوهای خالی به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوتی را در این دوره از بازی ایجاد کرد و تماشاگران مانند مراسم افتتاحیه در مراسم اختتامیه شرکت نکردند.

در ابتدای مراسم ، هینومارو به عنوان سازمان دهنده مسابقات مطرح شد و سپس پرچم های ملی هر کشور توسط نمایندگان هر کشور برافراشته شد.

در پایان المپیک توکیو ، پرچم کاروان ایران به تیم کشتی آزاد واگذار شد ، درست همانطور که امیرحسین زاله ، کشتی گیر سنگین وزن آزاد ایران ، پرچم سه رنگ ایرانی اسلامی را به عنوان پرچم دار حمل می کرد. از کاروان.

معترضان برای افتتاحیه المپیک و مسابقات توکیو در کرونا در سال 2020 در خارج از ورزشگاه ملی توکیو تجمع کردند.

در همان زمان ، از آنجا که کشور میزبان بعدی المپیک فرانسه است ، ما قصد داشتیم پرچم المپیک را بر روی برج ایفل برافراشتیم ، اما به دلیل بدی آب و هوا لغو شد.

مدت کوتاهی پس از آن ، پرچم یونان به عنوان اولین مکان المپیک در ورزشگاه ظاهر شد و پس از پرچم المپیک ، رژه های ملی آغاز شد.

مقامات مراسم اختتامیه پنج حلقه المپیک را در وسط ورزشگاه کامپیوتری کردند و لحظه ای فوق العاده را به تماشاگران هدیه کردند.

پس از آن ، در مراسم اختتامیه بازیهای المپیک ، اولین مدالهای ماراتن مردان و زنان اعطا شد.

در این مراسم بیانیه نماینده بازیکنان قرائت شد.

پس از آن فرماندار توکیو پرچم المپیک را به توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک تحویل داد و باخ پرچم را به عنوان کشور میزبان بعدی المپیک به نماینده فرانسه تقدیم کرد.

هاشیموتو ، رئیس کمیته المپیک 2020 توکیو نیز در مورد این رویداد سخنرانی کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که ایران در المپیک توکیو 66 ورزشکار داشت که با سه مدال طلا ، دو مدال نقره و دو مدال برنز به پایان رسید.

ادامه هید…

دکمه بازگشت به بالا