مجله جامعه

تحویل ۲۱ میلیون دوز واکسن تا کنون به وزارت بهداشت/ ۴۲۰ شهرستان در تب کرونا می‌سوزد

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، امروز خبری مبنی بر عبور پنجمین قله کرونا از قله قله چهارم (قبلی) اعلام شد. امروز ، وزارت بهداشت اعلام کرد که اولین دوز ویروس کرونا 12 میلیون و 258 هزار نفر و دوز دوم 3 میلیون و 700 هزار و 981 نفر بوده و تعداد کل واکسن های تزریق شده در کشور 1500 دستگاه است. اعلام شد که 10 هزار نفر وجود دارد. به 133،810 بار رسید.

واجدین شرایط واکسیناسیون باید در salamat.gov.ir ثبت نام کنند. از دیروز تا امروز ، 7 اوت 1400 ، بر اساس معیارهای تشخیصی واضح ، 26 هزار و 439 مورد جدید ابتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شده است از این تعداد ، 3705 نفر در بیمارستان بستری شدند. تعداد کل مبتلایان به کووید 19 در کشور به 4 میلیون و 119 هزار و 110 نفر رسیده است.

متأسفانه در 24 ساعت گذشته ، 387 بیمار کووید 19 نفر جان خود را از دست داده اند و مجموع قربانیان این بیماری به 93،473 نفر رسیده است. خوشبختانه تا کنون 3،515،263 بیمار بهبود یافته یا ترخیص شده اند.

عبور از چهارمین قله کرونا موضوعی است که توسط سخنگوی وزارت بهداشت برجسته شده است. در همین رابطه سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در هفته دوم آگوست ، تعداد بستری شدن بیماران مبتلا به کرونا در ژاپن همچنان رو به افزایش بود و این روند از اوج چهارم افزایش یافته است.

سیما سادات لاری ، سخنگوی وزارت بهداشت در مورد وضعیت بیماری کووید 19 در کشور ، گفت که در هفته دوم مرداد ، تعداد بستری شدن بیماران مبتلا به کرونا در کشور همچنان افزایش می یابد و این گرایش از هفته چهارم. اوج. حتی در هفته دوم مرداد ، تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید 19 در ژاپن در حال افزایش است.

“تمایل بیماران سرپایی با آزمایش مثبت کرونا همچنان در حال افزایش است و به بالاترین سطح از زمان شروع شیوع کووید 19 می رسد.”

لری ادامه داد: هفته گذشته 26،851 بیمار مبتلا به عروق ویروس کرونا در بیمارستان بستری شدند و هفته گذشته 205،294 بیمار سرپایی مبتلا به عروق ویروس کرونا مثبت بودند.

واقعیت این است که ماسک امروز برای نشان دادن نقشه کرونا ایران به روز شده است. تقریباً همه شهرهای کشور قرمز شدندمیزبان هیچ شهر آبی وجود ندارد و تعداد شهرهای نارنجی و زرد بسیار کم است. از جمله دلایل آن می توان به واکسیناسیون دیرهنگام ، انتقال شدید دلتا کرونا و عدم رعایت بهداشت عمومی اشاره کرد.

کارشناسان همچنین هشدار می دهند که علائم سرماخوردگی به معنای آلوده شدن شما به ویروس بیماری کرون است. یک متخصص بیماری های عفونی گفت: “دلتا یک ویروس عجیب است.” هر کسی که سرماخوردگی دارد می گوید باید آزمایش بدهد..

مسعود مردانی در واکنش به بی اعتنایی مقامات به تعداد بالای قربانیان کرونا گفت: “جهان با یک معضل جدید روبرو است و منابع سازمان بهداشت جهانی در مورد یک بیماری همه گیر جدید صحبت می کنند.”

وزارت صحت عامه / تحویل 21 میلیون واکسن به 420 شهرستان تب کرونا

“در حال حاضر ، همه گیری کرونا رنگ و بوی اولیه خود را از دست داده است و همه گیری” دلتا “ایجاد شده ، کشوری در جهان نیست که از آسیب آن در امان نباشد. “او اضافه کرد. بسیاری از واکسن ها در برابر دلتا مصون نیستند و بیمارانی که قبلاً به بیماری عروق ویروس کرونا قلب مبتلا بوده اند نیز مصون نیستند.

او می گوید: “دلتا معادلات جهان را کاملاً اشتباه گرفت.” این یک رویداد استثنایی است ، نه برای ما. ایتالیا اعلام کرد که دو ماه پیش درهای خود را به روی گردشگران باز کرده است ، اما ناگهان متوجه شد که تعداد موارد به 19 مورد رسیده و مقررات امروز از سر گرفته شده است. چین ، کشوری امن ، اکنون درگیر دلتا است.

دکتر ایونسیان ، اپیدمیولوژیست ، در مصاحبه با کانال 1 در ساعت 8 صبح گفت: جوانان بیشتر واکسینه می شوند زیرا واکسینه نشده اند.. بنابراین ، پزشکان پروتکل را رعایت نمی کنند ، شمار قربانیان کرونا به بیش از 800 نفر رسید..

امروز ، رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز بر لزوم جهادگرایی و اقدامات پیشرو برای تغییر این وضعیت تأکید کرد و کار مقامات دولتی تنها یک توصیه نیست ، بلکه یک ضمانت اجرایی مناسب است. وی تأکید کرد که باید مورد توجه قرار گیرد. برای تصمیمات گرفته شده

رئیس جمهور بر آن تأکید کرد شما باید در برخورد با کرونا از انفعال خارج شوید وی گفت: و رویکرد پیشگیرانه ای را اتخاذ کنید ، وی گفت: طراحی سازوکارهای مناسب برای بسیج واحدهای داوطلب و آژانس های مردمی ضروری است.

لایسی با اشاره به لزوم دریافت پیشنهادات حرفه ای و تجربه عملی از سازمان های دولتی از کالج های پزشکی در سراسر کشور به منظور نهایی شدن طرح تحول برای کرونا ، گفت: ناتوانی و پیشنهادات تغییر را به وزارت بهداشت و وزارت کشور ، نصف کرونا ارسال کنید.

وزارت صحت عامه / تحویل 21 میلیون واکسن به 420 شهرستان تب کرونا

رئیس جمهور همچنین تاکید کرد: یک برنامه جامع برای تغییر ویروس کرونا با استفاده از تجربه کشور در نیم سال اخیر توسط یک کمیته ویژه تدوین شده و در دستور کار جلسه ستاد ملی در هفته آینده قرار می گیرد.

اخبار دیگر نشان می دهد که تحویل بیش از 21 میلیون واکسن کرونا به وزارت بهداشتمیزبان بر اساس آمار واکسیناسیون عروق ویروس کرونا داخلی از ابتدای برنامه واکسیناسیون تا صبح امروز ، اسپوتنیک اولین بار: 436136 ، بار دوم اسپوتنیک: 356607 ، Sinofarm اولین بار: 8352864 ، Sinofarm بار دوم: 1996450 ، بهارا اولین بار: 5906 و 5906:.

آسترا زنکا برای اولین بار به وزارت بهداشت واگذار شد: 2275281 ، آسترا زنکا بار دوم: 590654 ، دادستان بار اول: 1002641 ، دادستان بار دوم: 10310.

در باره واکسیناسیون عمومی صنفی ، امروز خبرهای خوب واکسیناسیون کارکنان صنعت خودرو، با اخبار منتشر شده دستور وزیر بهداشت برای واکسیناسیون ساکنان جزایر ایرانی خلیج فارس و دوباره رکورد واکسیناسیون را در برخی ایالت ها بشکنید منتشر شده است.

۴۷۲۳۱

دکمه بازگشت به بالا