مجله رویداد

ترافیک پرحجم تهران در اولین روز شهریور با تغییر ساعات کاری ادارات

معاون پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیک پایتخت را در تاریخ 1 سپتامبر همزمان با تغییر ساعت کار دستگاهها و سازمانهای دولتی توضیح داد.

سرهنگ محمد رازکی در گفت وگو با مجله آنلاین در مورد شرایط تردد در جاده ها و بزرگراه های پایتخت در اول سپتامبر ، “امروز ، صبح ترافیک سنگینی در برخی از جاده ها و بزرگراه های پایتخت وجود داشت. شهید همت ، شهید حکیم ، آیت الله در برخی از بزرگراه هاشمی رفانی ما شیخ فضل الله نوری ، شهید زین الدین ، ​​شهید بابایی ، یادگار امام (ره) ، امام علی (ع) ، نواب صفوی ، شهید چراغی ، بسیج ، شهید چمران ، جاده مخصوص کرج و …

معاون پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: برخی از قسمت های خیابان مانند آزادی ، کلگر ، شریعتی ، واریاسا و توحید ترافیک سنگینی را صبح گزارش کردند.

وی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای سهولت در تردد در تقاطع حضور داشتند. علاوه بر حضور فیزیکی مأموران پلیس در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، اقدامات لازم برای کنترل تردد انجام شده است و خوشبختانه در حال حاضر شاهد افت هستیم ، بار ترافیکی است.

پیش از این معاون سازمان حمل و نقل شهرداری تهران از آغاز ساعات کاری از 7:30 تا 14:30 از ابتدای شهریور همزمان با تغییر ساعت کار ادارات و سازمان های دولتی تهران خبر داده بود. ، زمان اجرای طرح مدیریت ترافیک آلودگی هوا از ساعت 8:30 تا 16:00 در تاریخ فوق اجرا می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا