نماد سایت مجله آنلاین

تشریح ممنوعیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تحلیف؛ از انسداد معابر اطراف مجلس تا تغییر مسیر اتوبوس‌ها

عدم جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران تا روز یکشنبه

روز پنجشنبه مراسم تحلیف سید ابراهیم رییسی به عنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران در شورای مشورتی اسلامی برگزار می شود. این مراسم از آنجا که مقامات مختلف ملی و بین المللی در آن شرکت کرده بودند از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و پلیس هماهنگی های خاصی را انجام داد. یکی از این هشدارها در زمینه ترافیک است که توسط رئیس پلیس راهور ناجا شرح داده شده است.

سلدر محمدحسین حمیدی در گفت وگو با مجله آنلاین ، درباره هشدارهای ترافیکی پلیس برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری گفت: “این هشدارها در چندین بخش اجرا شده است.” یکی از آنها پارکینگ وسایل نقلیه در اطراف محل برگزاری است. محدودیت هایی که از شب قبل از مراسم شروع می شود و تا پایان مراسم تحلیف ادامه می یابد. بنابراین ، از نیمه شب چهارشنبه تا امشب ، پلیس راهور تهران بزرگ خیابان های اطراف شورای اسلامی را پاکسازی می کند.

وی گفت: تیم های گشت و جرثقیل خودروهای پارک شده را در این منطقه جابجا می کنند. بنابراین ، از جنوب جاده آمیاکبیر به سمت شمال جاده شهید دیالمه ، تقاطع سرقوشم ، جاده ملات و تقاطع ملات اکباتان از جاده راننده ایران و گذرگاه غربی به شرق و جاده موحدین و اسلامی حرکت کنید. پارک شده است و باید حرکت کنید ماشین شما.

حمیدی افزود: “ما همچنین جاده جمفوری را از غرب به شرق از چهارراه سعدی محدود می کنیم و محدودیت هایی را از سمت شمالی تقاطع فاقل آباد اعمال می کنیم ، بنابراین شهروندان این منطقه نباید خودروهای خود را پارک کنند.”

رئیس پلیس راهور ناجا از تعطیلی کلیه متروها و راهروهای منتهی به شورای اسلامی خبر داد و اظهار داشت: بخش دوم کنترل تردد ، منع آمد و شد در برخی از معابر منتهی به شورای اسلامی است و در این راستا ، امشب قسمتی که به همه زیرمجلسات ، شورای اسلامی و همه مناطق اعلام شده منتهی می شود. از نیمه شب تا پایان مراسم

به گفته وی ، تمام کوچه ها و خیابان های فرعی منتهی به جاده مجاهدین بین ایران و مصطفی خمینی به طور کامل مسدود شده و مسیرهای جایگزین از طریق دماوند و انگاراب است.
حمیدی افزود: همچنین محدودیت هایی از جنوب خیابان آبجو آمیاکا تا شمال خیابان شهید دیالمه ، چهارراه سرقوشمش ، تقاطع ملات و اکباتان ملات و شمال تقاطع فاقل آباد اعمال می شود. جاده جمهوری از غرب از چهارراه سادی به شرق و از سمت شرقی جاده مجاهدین اسلام از تقاطع جاده ایران به سمت غرب محدود است.

وی در مورد تردد اتوبوس های شرکت واحد گفت: “روز پنجشنبه ، 5 اوت ، تردد اتوبوس در معابر اطراف شورای اسلامی از سایر مسیرها با هماهنگی پلیس راهور تهران بزرگ انجام می شود.

“بر این اساس ، اتوبوس هایی که از میدان خمهولی به سمت شرق در امتداد خیابان جمهوری حرکت می کنند ، سرانجام تقاطع استانبول را دنبال می کنند ، جایی که می توانند از شمال به جنوب حرکت کرده و مسیر و اتوبوس را ادامه دهند. سفر در طول خیابان مصطفی خمینی از یک مسیر جایگزین استفاده می کند.

به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ، ایستگاه مترو بهارستان پنجشنبه به طور کامل بسته شده و سرویس نمی شود. علاوه بر این ، پمپ بنزین های اطراف شورای اسلامی در امتداد جاده مصطفی خمینی از ابتدا تا انتهای مراسم افتتاحیه بسته شده و سرویس نخواهند داشت.

“بر این اساس ، کامیون ها ، وانت های باربری ، ون های باربری سرپوشیده و کامیون ها در طول روز از روز پنجشنبه تا پایان مراسم ممنوع می شوند و امشب بسته خواهند شد و همه کامیون ها به جز کمربند. همه نقاط تهران ممنوع

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: امروز ، چهارشنبه و فردا ، پنجشنبه ، فعالیت های عمرانی در سطح شهر تهران ، به ویژه در جاده ها و بزرگراه های اصلی انجام می شود و پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه ساخت ، حفاری و روکش آسفالت را نخواهد داد.

وی در پایان از همه شهروندان خواست در طول اعمال محدودیت ها ، ساعت 1 بعد از ظهر ، از طریق مجلس و راهروهای اطراف آن ، از جمله خیابان جمهوری ، مصطفی خمینی ، ابن سینا و مجاهدین اسلام ، تردد نکنند. پنجشنبه.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل