مجله رویداد

توضیحات بیشتر پلیس درباره سرقت واکسن‌ کرونا در تهران؛ سهل‌انگاری عامل اصلی

در پی اخبار مربوط به سرقت واکسن کرونا در تهران ، مرکز اطلاع رسانی پلیس متروپولیتن اطلاعات تکمیلی در این زمینه ارائه کرد.

به گزارش مجله آنلاین درباره مرکز اطلاعات پلیس متروپولیتن این خبر وی اعلام کرد: حدود سه هفته پیش ، در 17 اوت سال جاری ، پلیس از سرقت واکسن کرونا از صندلی عقب خودرو مطلع شد ، پس از آن مأموران پلیس برای بررسی مشکل وارد عمل شدند و تحقیقات را آغاز کردند.

در تحقیقات پلیس ، این سرقت به هیچ وجه سرقت نبوده یا با ارعاب یا درگیری همراه بوده است و سارق به سادگی واکسن را در صندلی عقب خودرو رها کرده و به فرد حامل واکسن توجهی نکرده است. روشن شد. آنها در زمان مناسب از این واکسن ها برای سرقت و فرار سوء استفاده کردند.

مرکز اطلاعات پلیس متروپولیتن می تواند به تبیین اخبار ، بررسی پرونده سرقت و هماهنگی های مناسب در همان روز بپردازد و تأکید کند که هیچ مورد اشتباه یا مورد سرقت در روند توزیع واکسن در تهران گزارش نشده است. بنابراین واکسن مجبور شد به پلیس گزارش شود در همین راستا ، ما از رسانه ها می خواهیم از سرقت اخیر خودداری کرده و از هرگونه اقدامی که موجب ایجاد مزاحمت برای عموم و یا شایعه پراکنی می شود خودداری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا