نماد سایت مجله آنلاین

توقف اجرای یک نمایش به دلیل ابتلای بازیگرش به کرونا

توقف اجرای یک نمایش به دلیل ابتلای بازیگرش به کرونا

یکی از بازیگران زن فیلم “بیبو” به ویروس کرونا مبتلا شد.

به گزارش مجله آنلاین ، پرستو الماس ، که در حال حاضر نمایش “بِبو” را در تالار گلایل پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می کند ، به ویروس کرونا مبتلا شد.

آرماس که چند روز پیش برای انجام برخی علائم به بیمارستان مراجعه کرده بود ، در صورت مثبت بودن آزمایش کرونا به مدت دو هفته در خانه قرنطینه می شود.

نمایش “ببو” دوشنبه 4 ژوئن 2014 روی صحنه رفت و طراحی ، نویسندگی و کارگردانی آن توسط مهیار شیروانی انجام شد. بازیگران (به ترتیب حروف الفبا) این نمایش 80 دقیقه ای عبارتند از: پرستو الماس ، نیکو پشتون ، عماد جاویدپور ، مسعود رمضانی. عوامل دیگر این گروه نمایشی عبارتند از: “طراح: محمد گودرزیانی” ، “طراح نور: رضا خضرایی” ، “طراح گرافیک: محمد صادق زرجویان” ، “طراح گریم: مریم سالاروند” ، “مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا” ، “موسیقی: پوریا مهدی” ، “کارگردان “: ایمان حسینی و دانیال کریمی” ، “مدیر اجرایی: محمدرضا آلباوی نیا” ، “مدیر روابط عمومی: امیر کاریچی” ، “مشاور رسانه ای: امیر پارسیان میل” او مسئول افزایش این نمایش است.

در خلاصه این نمایش که ژانر کمدی دارد ، آمده است: یک روز ، وقتی خانه کامبیز خالی بود و بیرون از خانه بود ، او همدست کلاهبردار را در زیرزمین خانه آنها گروگان گرفت و عتیقه جات را دزدید. ناگهان مادرش به خانه می رود و با این صحنه گروگانگیری روبرو می شود. شخصیت های داستان با موانع اعتماد شخصیت های خود در سخت ترین شرایط روبرو می شوند.

محل سیلوانی ، نویسنده و کارگردان “یک هفته بعد از هفته گذشته” و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه “جنگل آسفالت” ، این نمایش را قبل از شروع بیماری عروق بیماری کرونا در زمستان 2009 در گروه بازیگری تمرین کرد. همه گیر بیماری های قلبی او Bebo را شروع می کرد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل