مجله نشاط

درخواست مدیرکل ورزش خوزستان از نمایندگان مجلس برای حل مشکل تیم‌های نفتی

مجله آنلاین / خوزستان مدیر جوانان ورزش در هوسترن از نماینده مجلس خواست تا مشکلات تیم نفت ایالت را حل کند و گفت: برای یافتن راه حلی برای مشکل خود ، یادداشت اضافه کنید یا از تحقیقات کنگره استفاده کنید.

افسر حیدری در گفت وگو با مجله آنلاین ، اظهار کرد: زمان محدود است و تیم های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان باید برای پیوستن به لیگ برتر در اسرع وقت برای ورود به بازار نقل و انتقالات تعیین شوند. “در حال حاضر همه تیم ها. در بازار نقل و انتقالات فعال بوده اند ، اما خبری نیست درباره تیم نفت و به هواداران این دو تیم محبوب آسیبی نمی رساند.

“یکی از مهمترین دغدغه های ما در حال حاضر آغاز یک فصل جدید فوتبال است که در آن دو تیم نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان با بحران روبرو هستند. من فکر می کنم روش کمک در اختیار این تیم در چند سال گذشته اشتباه است این روش باعث شده است که تیم نفت خوزستان دچار سوءتغذیه شده و بازیکنان خود را بدست آورد. شما نمی توانید هزینه کنید.

مدیر جوانان ورزش خوزستان ادامه داد: متأسفانه در ماده 94 قانون برنامه ریزی توسعه ششم تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در آن زمان ، آنها این امر را برای توسعه مناطق نفت خیز تصویب کردند. علاوه بر این ، امروزه در مناطق کم درآمد مانند خوزستان ، بوخارد و هولموسگان ، فعالیت بسیاری از میادین مورد حمایت مجموعه نفت کاهش یافته و حتی بسیاری از آنها حذف می شوند.

وی اظهار می دارد: “تنها راه حلی که برای حل مشکلات بحران و تیم نفت وجود دارد. من اطمینان دارم که مشکلات تیم نفت آبادان و تیم نفت مسجدسلیمان حل خواهد شد و ما می توانیم به عنوان تیم آینده بازی کنیم. به لیگ برتر بپیوندید. مدعیان نیاز به تغییر مفاد این قانون یا افزودن تبصره ای به ماده 94 برنامه ششم توسعه مبنی بر اینکه این فرصت باید به مناطق کم برخوردار و نفت خیز داده شود. زیرساخت های انتقال تیم نفت فراهم شده است.

“این در برنامه توسعه پنج ساله کشور مهم است ، بنابراین نیاز به دو سوم آرای پارلمان دارد که از نظر قانونی معتبر هستند و می توانند بند را تغییر دهند ، اما اگر این بند تغییر نکند ، هنوز محدودیت هایی برای مدیران ارشد در وزارت نفت. “برخی از مردم نمی توانند کمک کنند یا کمک کنند.

وی تاکید کرد که: “اگر تغییر این پاراگراف یا افزودن یادداشت هایی به این پاراگراف بسیار دشوار است ، بهتر است از قابلیت های رئیس و مرکز تحقیقات پارلمان برای تهیه یک تحقیق که می تواند استثناء ایجاد کند ، استفاده کنید. این بهترین راه است و نهادهای نظارتی نباید” این اعتراض حقوقی را در نظر نگیرید. من نگرانی های طرفداران Husse Stern Soccer و این تیم های محبوب را به نماینده مجلس رساندم و این بند قانونی را اصلاح کردم. از آنها بخواهید ، نظرات خود را اضافه کنند یا از تحقیقات پارلمانی برای یافتن راه حلی استفاده کنند که بتواند این مشکل را حل کند. هر دو تیم فوتبال آبادان و مسجدسلیمان مناطق خلوت دارند. پایتخت جوانان و مردم این دو منطقه کمتر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا