مجله رویداد

درخواست واکسیناسیون نیروهای سازمان مدیریت بحران هنوز به نتیجه نرسیده است

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در تهران گفت: “از ما خواسته شده تا نیروهای مسلح سازمان مدیریت بحران را واکسینه کنیم ، اما هنوز امضا نشده است.”

به گزارش مجله آنلاین رضا کرمی محمدی در پاسخ به این سوال که آیا سازمان مدیریت بحران برنامه ای برای واکسیناسیون گروه هایی مانند نیروهای مسلح سازمان مدیریت بحران و پرسنل خانه استقامت و ایمنی دارد ، گفت: مزرعه برنج. مسکن امن برای واکسیناسیون. مانند دیگر شهرداریهای تهران ، کارکنان سازمانهای مدیریت بحران از طریق شرکت شهر سالم واکسینه می شوند.

وی در پاسخ به س Vال واکسیناسیون برای دوام و ایمنی داوطلبان خانه ، توضیح داد: این سازمان از داوطلبان مدیریت بحران دعوت کرد تا در انجام فرایند واکسیناسیون کمک کنند. در حال حاضر ، تعداد داوطلبان خانه های استقامتی و ایمنی در مراکز واکسیناسیون ، از جمله مراکز بحران و دیگر مراکز ، به شهروندان خدمات ارائه می دهند. واکسیناسیون این داوطلبان مانند این است که توسط سازمان مدیریت بحران به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش و پرورش ارجاع داده شود و در همان مرکز واکسینه شود.

به گزارش وب سایت خبری شهر ، رئیس سازمان مدیریت بحران ، تهران ، گفت: “کارکنان باقی مانده از سازمان مدیریت بحران باید بر اساس تعهدات خود واکسینه شوند و در جهت واکسیناسیون گسترده جلوگیری می کنند. من واکسینه می شوم . “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا