مجله رویداد

دستگیری ۳۴۴ سارق و خرده فروش موادمخدر در شهر ری

رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد که 344 سارق ، سارق ، قاطر ، سارق و خرده فروش مواد مخدر در شهر ری دستگیر شده اند.

به گزارش مجله آنلاین ، سردار حسین رحیمی در مراسم افتتاح فرماندهی پلیس شهر ری و اجرای فاز سوم پروژه تندر در این شهر به خبرنگاران گفت. کسانی که نظم و اخلاق عمومی را نقض کردند دستگیر شدند.

وی همچنین از انهدام سه باند توزیع مواد مخدر خبر داد و اظهار داشت: 134 نفر دستگیر شده سارقانی بودند که در اولین بازجویی به 160 فقره سرقت و ماه گذشته 133 کیلوگرم انواع مواد مخدر اعتراف کردند. شهر ری کشف شد. آن بخش مهم مربوط به برنامه های اخیر است.

به گفته فرمانده پلیس تهران بزرگ ، 35 قطعه عمده و خرده نیز در این توطئه دستگیر شد. همچنین دو اسلحه گرم و 14 قبضه سلاح سرد از بازداشت شدگان ضبط شد.

رحیمی اعلام کرده است که یک نیروی پلیس تخصصی در شهر ری از جمله پلیس فتا ، امنیت اقتصادی و … ایجاد می کند و گفت: پلیس امنیت اقتصادی مستقر در ری ماه گذشته 85 میلیارد ریال کالای قاچاق را در یک انبار در جنوب کشف کرد. اینجا تهران است.
وی اظهار می دارد: مقامات 13 کلانتری شهر ری در این مرحله از پروژه صاعقه با موفقیت 21000 بطری آب معدنی تقلبی را پیدا کرده و چهار نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان را دستگیر کردند. همچنین قتل مورد بررسی قرار گرفت و متهم دستگیر شد.

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، اجرای چنین طرح هایی همچنان ادامه خواهد داشت.

وی در مورد عملکرد ساختمان ستاد پلیس شهر ری گفت: “با توجه به قولی که به افراد معتبر ری دادیم ، فرماندهی پلیس ری تأسیس شد و ساختمان امروز به کار خود ادامه داد. خوشبختانه این واحد با تجربه ترین ما است. افسران در این منطقه فعال هستند.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا