مجله هنری و فرهنگ

دفاع مقدس تجلی‌گاه حقانیت، استقلال و هویت نظام بود

به گزارش شفاف ، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این همایش به هماهنگی و هم افزایی برنامه بزرگداشت ورود آزادگان و سالروز هفته دفاع مقدس اشاره کرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به زادگاه اسلامی خود و هفته دفاع مقدس ، یادبودی از شهدا و آزادگان برای ترویج و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می کند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر پایبندی به پروتکل های بهداشتی در آغاز پنجمین اوج شیوع ویروس کرونا برای میزبانی برنامه ای برای گرامیداشت ورود آزادگان و سالروز هفته دفاع مقدس تأکید می کند. گفت ، گفت: و می تواند تأثیر بگذارد مخاطبان.
وی در خصوص برنامه گرامیداشت سالروز ورود و هفته دفاع مقدس آزادگان در اماکن عمومی مانند باغ شهید و بیمارستان ها گفت:
سردار سلیمانی با بیان اینکه دفاع مقدس ما جلوه ای از مشروعیت ، استقلال و هویت نظام است ، می گوید: “ایثارگری همانطور که جهان سالها ما را از دریچه دفاع مقدس تحلیل می کند. ما باید در ترویج فرهنگ و شهادت تلاش کنیم. “
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با اشاره به نقش بنیاد برای شهدا و جانبازان در تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت گفت: اگر می خواهیم در بنیاد شهید و امور ایثارگران مثر باشیم ، باید خود را متمایز کرده و وارد عرصه عمل شویم. مأموریت ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و ما باید در وهله اول بگوییم و عمل کنیم.
سلدار سلیمانی با تاکید بر مشارکت جدی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ستاد یادبود دفاع مقدس ، گفت: به مناسبت سالگرد آزادگان. “

دکمه بازگشت به بالا