نماد سایت مجله آنلاین

دکتر صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور شد

دویست و بیست و چهارمین پایگاه اورژانس در تهران افتتاح شد

وزیر بهداشت با درخواست دکتر پیر حسین کولیوند موافقت کرد ، از سمت رئیس سازمان اورژانس ملی استعفا داد و دکتر پیمان صابریان را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرد.

به گزارش مجله آنلاین “سید نمکی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت (وبدا) و در نامه ای به دکتر کوریوند نوشت:”

حضور صادقانه ، فداکارانه و محبت آمیز جناب عالی در همه زمینه های مهم از جمله سیل ، زلزله ، تصادفات جاده ای ، به ویژه روزهای سخت کرونا ، و شروع توسعه اضطراری آسمان ، دریا ، راه آهن و جاده ها و آن. فعالیت دائمی قبلی. بیمارستان ، مطمئناً در مقاله طلایی خدمات سیستم بهداشت ثبت شده است. راه اندازی کد های 247 و 724 و تعداد قابل توجهی از بیماران نجات یافته از حمله قلبی یا سکته مغزی خدمات دیگری بود که با تلاش شما و همکاران محترم انجام شد.

همه هرگز کوتاهترین زمان پیوند عضو ، به ویژه قلب ، را به مرکز پیوند فراموش نخواهند کرد.

با تشخیص مشکل شما ، من هرگز استعفای شما را از مدیریت آن مجموعه قبول نکردم و ممکن است شما با یک استعفای صادقانه ، وفادار و م effectiveثر برادر یا خواهر از مسئولیت جدی موافقت کنید. من می دانم که چقدر مشکل است. بنابراین ، ضمن پذیرفتن استعفای شما ، با وجود خواسته های درونی ، و فقط برای اقناع معنوی شما برای کمک به مشکلات جسمی و روحی ، من برای شما مفتخرم. برای شما آرزوی سلامتی ، افتخار و سربلندی به عنوان پاداش خدمات ارزشمند خدمات شما را داریم. به مردم

بدون شک حضور شما در هر موقعیتی به دلیل علاقه و علاقه شما به افتخار و افتخار جمهوری اسلامی ایران و مردم معتبر ما م isثر است. »

دکتر نمکی همچنین طی حکمی دکتر پیمان ساوریان ، رئیس اورژانس تهران را به عنوان سرپرست اورژانس ملی منصوب کرد. متن هست:

“دکتر پیمان ساوریان عزیز ، با توجه به سوابق علمی و اجرایی شما ، به عنوان” رئیس سازمان اورژانس ملی “منصوب شده اید. “به لطف خدا و با استفاده از تمام توانایی های خود برای مدیریت آن مجموعه بسیار مهم ، امیدوارم موفق شوید.”

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل