مجله رویداد

راز قتل مربی بدنسازی در سینه مدل اینستاگرامی

رئیس پلیس تهران از کشف محرمانه قتل مربی بدنساز که از 25 آوریل سال جاری مفقود شده بود خبر داد.

به گزارش مجله آنلاین ، سردار علیرضا لطفی در تفصیل این خبر گفت: در 6 ژوئیه ، یک زن میانسال به کلانتری 113 بازار رفت و فرید ، پسر 23 ساله اش ، مربی بدنساز ، از 25 آوریل ناپدید شده است. وی همچنین به نقل از همسر گمشده پرداخت و مدعی شد که فرید به خاطر قتل دو دوستش فرار کرده و در این مدت چندین تماس از طریق فضای مجازی با همسرش برقرار کرده است.

در پاسخ به شکایت یک زن 57 ساله ، کارآگاهی در کلانتری 4 پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شد و در اولین قدم به سراغ همسر فرید ، شاناز رفت. بعد از اینکه به خانه رفتند و مشروب خوردند. ، آنها سوار ماشین شدند و عازم عتیقه گردی شدند. سپس آنها به جاده ساوه رفتند ، اما پس از حضور در آنجا ، با افراد دیگری در محل درگیر شدند ، در حالی که فرید آنها را با چاقو کشته و سپس فرار کرد.

روتوفی با اشاره به اظهارات همسر فرید ، ادامه داد. “او همچنین از دوستان خود خواسته است که همسرش را قبل از فرار به خانه ببرند ، اما آنها ادعا کردند که ماشین آنها در طول مسیر به داخل کانال سقوط کرده و توسط جرثقیل از کانال خارج شده است.” این زن همچنین مدعی شد. او ادعا کرد که هرگز او را دیده و چندین بار فقط از طریق فضای مجازی با او صحبت کرده است.

لطفی افزود که در پی اظهارات زن جوان ، کارآگاه قسمت چهارم پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضایی به خانه فرید رفت. چهار ماه پس از ناپدید شدن مرد جوان ، هنگام جستجو در خانه فرید ، هیچ مدرکی پیدا نشد. با این حال ، تحقیقات سرنخ هایی را از همسایگان در مورد روز ناپدید شدن فرید نشان داد و یکی از همسایه ها نیمه شب چهارم به تیم تحقیق دست زد و ماشین فریدین را تحت کنترل خود قرار داد. او گفت که دید یک غریبه از پارکینگ خارج می شود. زیاد. همسر فرید به آن مرد گفت که فرید به دلیل مصرف الکل بیمار است و به بیمارستان منتقل شد. تحقیقات همچنین نشان داد که مرد جوان با همسرش جنجال زیادی داشت و دوبار از همسرش جدا شد که دوباره با شهناز برای میانجیگری خانواده و فرزندانش زندگی می کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: از سوی دیگر خبری از مرد جوانی نبود که ادعا می کرد دوست فرید و شهناز او را به خانه برده اند. قوی تر شهناز نیز در این مورد دستگیر شد.

وی ادامه داد: در بازداشت شناز ، فرید همچنان ادعا می کند که به خاطر دو قتل کشور را ترک کرده است ، اما سرانجام به جنایت خود اعتراف کرد و مدتی پیش به فردی به نام حامد ، فعال مدلینگ فضای مجازی ، گفتم من با او ملاقات کردم. پس از گرفتن عکس از دخترش و درخواست از او برای ایجاد صفحه برای آن دو ، بزرگ شدند. به خاطر همین صمیمیت ، او همچنین از کتک زدن و رفتار بدش به فرید خبر داد.

روتوفی در ادامه به اعتراف این زن اشاره کرد: روز حادثه حامد از فرید خواست که به یکی از اتاق ها برود و ناگهان از داخل اتاق نزاع به گوش رسید و شناز بلافاصله وارد اتاق شد و فرید را که دید در اختیار داشتن حامد ، با چاقو. سپس آنها اجساد را از خانه بیرون بردند و دیگر از حامد اطلاعی ندارند زیرا وقتی این زن و فرزندش را کشت پس از فاش شدن راز قتل ، او را تهدید کرد.

حامد نیز شناسایی و دستگیر شد و گفت: “انتظار دستگیری را نداشته باشید ، حامد آنقدر شوکه شد که در جریان تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و روز قبل چندین بار با شاناز ملاقات کرد. او از همسرش کمک خواست تا در مورد ضرب و شتم صحبت کند. . متهم نیز حوالی ساعت 7 بعد از ظهر به خانه آنها رفت و شوهرش بیهوش روی زمین دراز کشیده بود. در همین حال شهناز از او خواست که ویلچر به او بدهد. این مرد نیز حوالی ساعت 3 بامداد با ویلچر به خانه شاناز بازگشت. شاناز ترسید شوهر بیهوش خود را بیدار کند. چهار ضربه به شکم و سینه او وارد کرد و بلافاصله تصمیم گرفت بدنش را در لانه پرنده بسوزاند.

لطفی گفت مردان و زنان بدن خود را به سمت پرندگان برده و آنها را به آتش کشیدند. جرثقیل آن را بیرون آورد و ماشین را به تهران رساند.

در آخر گفت: با اعتراف متهم ، تیمی از کارآگاهان به محل رفتند ، استخوان ها را پیدا کردند ، در اختیار پزشکی قانونی قرار دادند ، مشخص کردند که استخوان ها متعلق به قربانی است ، تحقیقات جنایی توسط کارآگاه انجام شد و پرونده را زاویه پنهان کردند. ادامه دارد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا