مجله هنری و فرهنگ

«زن زندگی مرد زندگی» از فردا روی آنتن می رود

به گزارش مجله آنلاین ؛ این مجموعه تلویزیونی توسط فاهی مسور مانی در ژانر کمدی اجتماعی نوشته شده است و در 26/40 قسمت برای فیلم ها و گروه های تلویزیونی پنجشیشما تولید شده است. کاتله حاتمی ، مای سام رزفر ، رضا یزدانی ، سماندا ربی ، فرزانس حیری ، صبا گرگین پور ، کتایونگ باکتیاری ، آیدا نام جو و دیگران در این سریال حضور داشته اند.

زندگی زنان زندگی مردان (4)

“زن زندگی مرد زندگی” داستان زوجی است که چندین سال زندگی کردند. زندگی مشترک شان می گذرد و تماشاگران در هر قسمت داستان های جالبی را مشاهده خواهند کرد.

این مجموعه در فضایی شاد ، کمدی و اپرا صابون ، به واقعیت زندگی و جامعه می پردازد و آن را با ظرافت فوق العاده ای توضیح و نقد می کند.

زندگی زنان زندگی مردان (2)

“زن زندگی مرد زندگی” نیز درباره مسائل جدید بر اساس نسل امروز صحبت می کند. موضوعی که بر لزوم گفتگو بین زوجین تأکید می کند و بنابراین می تواند مطالب مفیدی را در قالب طنز برای مخاطب به ارمغان آورد.

زوج اصلی داستان ، “ترانه و ارساران” ، پس از چندین سال زندگی مشترک ، علیرغم اختلافات فرهنگی و برخی مسائل ، با عشق و آرامش در کنار هم زندگی می کنند و با یکدیگر صحبت می کنند. مشکل آنچه اتفاق می افتد برای آنها شیرین و به یاد ماندنی است.

زندگی زنان زندگی مردان (7)

برای پردازش داستان هر قسمت یکی وارد کنید خانواده آنها با مرور خاطرات ، خنده و گذراندن آنها در بالکن خانه (که لانه نامیده می شود) و در مکانی امن برای صحبت آنها شروع و پایان می یابد.

سریال «زن زندگی ، مرد زندگی» هر شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 شب از شبکه پنج سیما تماشا می شود و روز بعد ساعت 11 صبح ، 19 بعد از ظهر و 14 بعد از ظهر تکرار می شود. صبح.

زندگی زنان زندگی مردان (9)

دکمه بازگشت به بالا