نماد سایت مجله آنلاین

ساخت برنامه های طنز با مشارکت مردم

ساخت برنامه های طنز با مشارکت مردم

سیستم تعاملی رادیو صبا با هدف دریافت فایل های صوتی و نوشتاری برای شنوندگان شبکه راه اندازی شد.

به گزارش مجله آنلاین ، به نقل از روابط عمومی رادیو صبا ، افتخاری مدیر رادیو صبا در مورد راه اندازی سیستم “هدهد” گفت: درجه ”رادیو صبا نیز در این راه است و بخشی از برنامه را به تولید شنوندگان اختصاص می دهد.

افتخاری درباره راه اندازی برنامه “زیر چتر لبخند” گفت: “این برنامه ، که هر شب ساعت 21 پخش می شود ، یک برنامه تعاملی است که به بینندگان اجازه می دهد در حین پخش برنامه های محبوب ، کمیک ها را به برنامه ارسال کنند. برای هر فصل در مسابقات و برندگان شبکه شرکت کنید. شما این فرصت را دارید که با آنها همکاری کنید.”

مدیر رادیو صبا این حادثه را مختص نمایش ندانست و نمایشهای “صباهان” و “یخ در بهشت” نیز آثار مردمی دریافت کردند و طنز “صباهان” تولید شد. متن طنز “یخ در Paradise ”توسط Receive تولید شده است. شنوندگان و پخش برنامه ها.

افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا جشنواره آثار مردمی برگزار می شود؟ وی اظهار می دارد: “جشنواره مردمی نعمت بزرگی برای رادیو است و با شروع رادیو به این ترتیب ، ما آماده راه اندازی جشنواره” زیر لبخند “هستیم. اگر مخاطبان به طور فعال آثار خود را ارسال می کنند ، مطمئناً جشنواره ای وجود دارد.

سیستم تعاملی “هدهد” از وب سایت رادیو صبا (www.radiosaba.ir) برای عموم آزاد است.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل