مجله نشاط

ستاره الهلال به بازی با استقلال نمی‌رسد

دیدار تیم های استقلال ایران و الهلال عربستان روزهای 13 و 22 سپتامبر در شانزدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا تحت حمایت دبی برگزار می شود.

طبق اعلام فدراسیون جهانی فوتبال ، سه مرحله مقدماتی جام جهانی از 2 تا 9 سپتامبر برگزار می شود و این تیم در مهمترین مسابقه 9 سپتامبر به مصاف برزیل می رود. 18 سپتامبر. آندره کاریلو ، ستاره پرو الهلال بازیکن ثابت تیم ملی خود است و قطعا در سه بازی مقابل اروگوئه ، ونزوئلا و برزیل به میدان خواهد رفت.

به گفته حمزه الغمدی ، روزنامه نگار سعودی ، حضور کالیرو در دیدار مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مبهم است و این بازیکن طبق برنامه اعلام شده به الهلال می رسد. انجام مسابقه حساس در این مرحله انجام آن بسیار دشوار است. به

اگر کاریلو روز بعد از بازی راهی امارات شود ، فرصت حضور در آخرین تمرین قبل از بازی با استقلال را نیز از دست خواهد داد. بنابراین ، او ممکن است در لیست آسیایی الهلال نباشد.

از سوی دیگر ، الهلال می تواند فهرست آسیایی را با مسیا ماریگا ماریا ، بوفتینی گومز فرانسوی ، متیو پریرا از برزیل و یانگ هیون جونگ از کره جنوبی بدون ستاره پرو تکمیل کند. با این حال ، شرایط کنونی ممکن است او را مجبور کند که این بازیکن را در لیست بازیکنان خارجی تیمش در بازی های آسیایی قرار ندهد.

254 251

دکمه بازگشت به بالا