مجله تندرستی

طوفان در لوئیزیانا و اختلال در روند درمان بیماران کرونایی

طوفان آیدا ، لوئیزیانا ، آمریکا و خسارات ناشی از آن ، اخیراً فشار مضاعفی را بر بیمارستان های مملو از بیماران کرونری وارد کرده است.

به گزارش مجله آنلاین ، طوفان ایدا لوئیزیانا را درنوردید و بیمارستان ها و واحدهای مراقبت های ویژه در این ایالت مملو از بیماری عروق کرونا ویروس قلب است که در نتیجه موج چهارم شیوع کوید 19 ایجاد شده است.

علی نیل ، سخنگوی وزارت بهداشت لوئیزیانای جنوبی ، در ایمیلی می گوید: “در این شرایط ، اگر هیچ گونه مشکل پزشکی وجود نداشت ، بیمارستان تعداد کمی از بیماران را مرخص می کرد.”

این طوفان در حالی به استان وارد شد که بیمارستان در اثر موج چهارم همه گیری کووید 19 مملو از بیماران مبتلا به بیماری کرون شد ، که طبق گزارشات ناشی از فشار بسیار مسری دلتا و پوشش کم واکسیناسیون بود.

فرماندار جان بل ادواردز یکشنبه گفت بیش از 2400 بیمار کوئید 19 در لوئیزیانا بستری هستند.

وی افزود: “بیمارستان ما از نظر شرایط ایمنی در منطقه ای پر خطر قرار دارد.”

در عین حال ، گزارش هایی وجود دارد که تصادفات مربوط به طوفان می تواند منجر به مصدومیت و افزایش تعداد مراجعه به بیمارستان شود.

تخلیه ساختمانها و مراکز مراقبت از بیماران و سالمندان در هنگام طوفان نیز مهم است ، اما در چنین شرایطی معمولاً بزرگ است زیرا هیچ مکان مناسب دیگری برای انتقال بیمار وجود ندارد بیمارستانهای بزرگ را نمی توان تخلیه کرد.

در عین حال ، به دلیل قطعی گسترده برق بعد از طوفان ، تمرکز اصلی کارکنان بیمارستان باید تأمین آب و تولیدکنندگان برای ادامه خدمات ضروری به بیماران باشد.

به گزارش فاکس نیوز ، قطع شدید برق در پی طوفان آیدا در ایالت ، سیستم تهویه متصل به بیماران مبتلا به بیماری کرون را مختل کرد و در برخی موارد ، خطوط تلفن بیمارستان را مختل کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا