مجله نشاط

مجیدی:‌ اهل بهانه‌جویی نیستم/ سر منافع استقلال با کسی تعارف ندارم

به گزارش شفاف ، سرمربی تیم فوتبال استقلال فالحارد مجیدی گفت که تیم آبی های پایتخت در ضربات پنالتی مقابل فولاد در فینال جام حذفی شکست خورد. شب من می دانم که قهرمانان چگونه در این روزهای تلخ حال شما را خوب کردند. با نگاهی به راحتی اکثر هواداران ، به ویژه عزیزان در فرودگاههای اهواز و تهران ، من از وجدان و انصاف بی پایان شما دوستداران استقلال بسیار بیشتر شرمنده هستم. این اقدام انگیزه من را برای شروع دوباره دو چندان می کند.

وی ادامه داد: “فصل جدید ما از امروز آغاز شده است. 14 روز مهم و بسیار مهم در پیش داریم. ما پروژه ای را برای به روز رسانی و تقویت صحیح تیم خود در این مدت کوتاه انجام نمی دهیم. و موفقیت شروع نمی شود در این مدت ، طرفداران ، من نمی خواهم در مورد موضوعاتی صحبت کنم که بعد از صحبت در مورد پیروزی با شما در میان گذاشتم. من بهانه ای نیستم و مسئول این شکست هستم. بازیکنانم تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند.

مجیدی افزود: “در چند هفته گذشته هیچ خبری از رسانه ها منتشر نشده است و بسیاری از بازیکنان با وجود مصدومیت های مختلف در شرایط بسیار سخت کشته شده اند. در پایان فصل به همه بازیکنان گفتم. ما معتقدیم که وظیفه داریم. فنی ، پزشکی ، کارکنان اجرایی ، تدارکات و رسانه. ”با تشکر از تیم. برای 14 روز آینده باید 24 ساعت شبانه روز کار کنید. ما باید هوشیار باشیم و فرصت نقل و انتقالات را مانند چند فصل گذشته از دست ندهیم.

سرانجام سرمربی استقلال گفت: واضح است که لازم است ”در پایان مسابقات قهرمانی ، به مردم مظلوم ، مدیریت ، کارکنان و بازیکنان این تیم در خوزستان تبریک می گویم.

دکمه بازگشت به بالا