مجله هنری و فرهنگ

محفل رونمایی از کتب سعید محمد

گزارش آنلاین رسانه ها مجله آنلاین ؛ رونمایی از کتاب سعید محمد سعید محمد را نه تنها در عرصه های عمل و سازندگی ، بلکه در زمینه های تفکر و اندیشه نیز به عنوان یک مدیر انقلابی نمونه معرفی کرد. بی تردید سعید محمد نمونه بارز یک رهبر انقلابی و جهادی است و بسیاری از ویژگی های رهبر انقلاب را که مقام معظم رهبری ذکر کرده اند می توان در سعید محمد یافت.

در ابتدای این کنفرانس ، حمیدرضا خالدی رئیس است. دانشگاه آزاد شمال تهران گفت: در هفته هستیم دولت ما از شهیدان رجایی ، باهنر و شهدا به خاطر فرهنگشان یاد می کنیم. دین چه زمانی خاک مرز این رونق به شهادت رسید. یاد شهدای پاسدار حرم و همه کسانی که به دنبال پیشرفت هستند. نظام اسلامی آنها کاری کردند.

“امروز مفتخریم که در کنفرانس علمی شرکت می کنیم ، تالار نشر کتابهای ارزشمند علمی که برای بالا بردن سطح علمی مرکز آموزش استفاده می شود.” بنابراین ، ویراستار کتاب. از سعید محمد ، شهسواری و بیرقی برای تحقیقات علمی موفق آنها.

88

کالدی تأکید کرد: “امروز ، کشور باید گسترش یابد و در خط مقدم جامعه علمی قرار گیرد.” علمی و فرهنگی من تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهم داد.اگر ما واقعاً به دنبال وضعیت انسانی هستیم رشد ما باید در تصمیمات خود تجدید نظر کنیم ، به ویژه اکنون که در مدارس اسلام و پرچم هستیم شیعه ما زنده هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شمال تهران تاکید کرد: امروز جامعه از آنجا که جهان عمیقا درگیر نزاع و ایدئولوژی است ، همه چیز در روند این مبارزه استفاده می شود و همه مشکلات با همه کیفیت ها برای دستیابی به این هدف استفاده می شود. علم و تکنولوژی بررسی در کشور ما

خالدی گفت علم آمده است تا راحتی و زندگی آرام ما را بهبود بخشد. او توضیح داد: “علم امروز در حال پیشرفت است ، اما آیا عامل ایمنی انسان بهبود یافته است؟” داستان امروز تروریسم ، ژئوتروریسم و ​​بیوتکنولوژی تروریسم و … در بسیاری از محافل بحث وجود دارد ، اما این مسائل باید در جامعه علمی ما نیز مطرح شود. زیرا این یکی از واقعیتهای امروز جامعه ما است و ما باید برای امنیت خود فکر کنیم.

وی در پایان تأکید کرد: امروزه حدود 50 رشته برای دانشگاه های ملی انتخاب شده است. دانشگاه تهران کره شمالی مسئولیت دو حوزه را بر عهده دارد: پدافند غیرعامل و توسعه دریاها که موضوعات مختلفی را پوشش می دهد و دارای طرح کلی است. ما معتقدیم که جامعه دانشگاهی باید جای خود را به روی جامعه تجاری کشور باز کند.باید بودجه هزینه اندروید نخبه برای تبدیل شدن به یک دانشگاه ملی.

رئیس جمهور پس از سخنرانی کالدی دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال سعید محمد به عنوان مدیر این پروژه سخنرانی کرد. وی بر نحوه نگارش این کتابها تأکید کرد. به مدت دو سال به صورت گروهی ، به این شش کتاب زمان زیادی اختصاص داده شد.

NS

وی افزود: “این محصولات در دنیای علمی ما به روز هستند و در صنعت ، معدن و نفت کشور ما اتفاقات بزرگی رخ می دهد ، اما بخش های علم و صنعت ما باید نیازهای Must را به همراه کشورها و راه حل ها پیش ببرند. قطعاً موارد زیادی وجود خواهد داشت مشکل کشور ما آباد می شود.

سعید محمد گفت که در حال ایجاد یک موسسه آموزشی بر اساس نیازسنجی برای تسهیل انتشار کتاب های نخبه علمی است. وی افزود: “کشور ما دارای توانایی های عظیمی است ، اما وقتی شرایط زندگی مردم را ارزیابی می کنیم ، آنها آنچه را که شایسته آنهاست برای عزیزان ما ندارند.” برخی آدرس اشتباه می دهند. ایراد فنی نداره. مدیریت ما باید تغییر کند ، و موقعیت مدیریتی امروز متغیر است و برای عملکرد قابل پرداخت نیست.

رئیس کمیته مدیریت پروژه ایران وی ادامه داد: مدیریت علم امروز است ، بر اساس استانداردهای مختلف بین المللی است و فناوری ابزارهای آن متفاوت است. دلار آن را در اختیار یک نفر قرار می دهم. و تنها برای برخی از دستورات سیاسی ، در نهایت همین دستورات به جایی می رسند که پروژه دیگر از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

او اضافه کرد: “مشکلی که ما سعی کردیم در این کتابها به آن بپردازیم یک مسئله مدیریت بود ، اقتصاد آن مفاهیم را مورد خطاب قرار داد.حقیقت این است که ریل اقتصاد کشور باید تغییر کند و به اقتصاد نگاه کند.

افزایش نقدینگی و تولید ناخالص داخلی صفر

محمد تاکید کرد: امروز نقدینگی کشور حدود 400 میلیارد تومان است. نقدینگی تولید ناخالص ملی تقریبا صفر است ، اگرچه روز به روز در حال افزایش است ، در حالی که شاهد یک سیستم بانکی جعلی دائمی هستیم. تورم بیشتر داریم.

در پایان ، سعید محمد تأکید کرد که “ما باید وارد کانال اشتباهی شویم و مسیر اقتصاد را تغییر دهیم و اقتصاددانان باید بدون توجه به دیدگاه لیبرال ، دیدگاه بومی را طراحی کنند.”

پس از سخنرانی سعید محمد ، کتابی مکتوب به همراه شپری و کلادی منتشر کرد.

در ادامه ، ابوذر شپهری ، مدیرعامل Beim Holding و یکی از نویسندگان کتاب ، توضیح داد: خودکار. ما مفتخریم که کتابی در زمینه مدیریت بازرگانی و اقتصاد نوشته ایم. این کتابها حاصل تلاش تیم علمی ، نخبگان و جوانان انقلابی است که توسط سعید محمد جمع آوری شده اند. کرزادی ، بیرقی ، لطفی و هادی نژاد به ویرایش آنها کمک کردند.

شپری تاکید کرد: صرف نظر از مسائل سیاسی ، اخلاق ، ادبیات ، ادبیات و سیدمحمد دانشمند ، دوستان خود را در اطراف خود جمع کرد تا قدرت جوانان نخبه علم کشور را به جهان برساند. ما شب و روز کار می کنیم ، نه برای رسیدن به علم جهان ، بلکه جهت تغییر جهت علم در جهان و امیدواریم که روزی نام و شهرت ایران همه چیز باشد. جهان بدرخشید.

منبع: توقف

دکمه بازگشت به بالا