نماد سایت مجله آنلاین

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو تغییر کرد

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو تغییر کرد

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین ، به نقل از روابط عمومی شبکه 2. در این مراسم که با حضور محمدرضا جعفری جلوه ، گروهی از مدیران و مدیران شبکه 2 برگزار شد ، تلاش های آذرمیدخت آذرهوش شناخته شد و فرید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان معرفی شد. ..

محمدرضا جعفری جروع با تبریک عید قربان و غدیر و تبریک ولادت امام موسی کاظم (ع) ، گفت: ما از فرید علیملدانی به خاطر تلاش های ثمربخش و تلاش هایی که برای ادامه این مسیر انجام می شود استقبال می کنیم. دو عزیز. یکی به دوران بازنشستگی رسمی رسیده است و دیگری عزیزی است که مسئول ادامه راه است.

جعفری جلوه گفت: در هر صورت ، مسیر کار و تلاش به عنوان بخش مهمی از زندگی بشر از همه ما فراتر رفته و همه ما را شامل می شود. یک روز ، یکی شغل رسمی پیدا می کند و گاهی فارغ التحصیل می شود. اما آثار و برکات هم برای خود و هم برای دیگران باقی می ماند. به ویژه در کار رسانه ای ، اصل برخورد و همگام شدن با مردم و مخاطبان است. این سرویس هیچ ارزشی جز کار کردن برای مردم ندارد.
وی با اشاره به تلاش Azalmidact Azalhash در سالها فعالیت در سازمانهای رادیویی و تلویزیونی ، گفت: همکاری آنها. در شبکه 2 ، در این سال ها آنها مسئول گروه های کودک و نوجوان شبکه 2 بودند. این مسئولیت سنگینی است.

مدیر شبکه 2 ضمن معرفی فرید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو گفت: علیمردانی سالهاست بر رسانه ها برای کودکان و نوجوانان تمرکز کرده است. در این منطقه. آنها در سال های اخیر در زمینه کودکان و نوجوانان در شبکه جام جم فعالیت داشته اند. امیدواریم آنها در بین همکاران صمیمی این شبکه موفق و سالم باشند.

یک منبع افزود: “کودکان و نوجوانان یکی از شلوغ ترین و پربازده ترین گروه ها در شبکه هستند.” تنها شبکه با گروه های تخصصی برای کودکان و نوجوانان. در کنار سایر شبکه های تخصصی در این زمینه ، هویت شبکه 2 در این زمینه مشخص است. محصولات این گروه اغلب یکی از محبوب ترین و م effectiveثرترین برنامه های شبکه است. مارک های تجاری این گروه و موفقیت های به دست آمده در این زمینه نشان دهنده دوره کاری موثر مدیران گروه است.

آذرمیدخت آذرخوش همچنین در مهمانی خداحافظی خود افزود: DoSimaTV در چند سال گذشته خانه دوم من بوده است و همه دوستان من را دوست دارند و به من احترام می گذارند. من فهرستی بلند از آثار تولید شده توسط گروهی از کودکان و نوجوانان در چند سال گذشته برای ارائه در این کنفرانس ارائه دادم ، اما بعد هر اتفاقی افتاد ، تماشاگران آن را روی آنتن تماشا کردند و من فکر کردم بقیه باید در جای دیگری پاسخ داده شوند. امیدوارم به آن افتخار کنید.

وی در دعا برای موفقیت فرید علیملدانی گفت: “من می خواهم در این کنفرانس بیشتر از آنچه در چند سال گذشته احساس کرده ام و از جعفری البه و دیگر دوستان بهره برده ام بگویم.” از خداوند متعال سپاسگزارم که توفیق این همکاری را به من داد. در گذشته ، من خاطرات خوب زیادی دارم و خوشحالم که وقتی همه این خاطرات خوب باشد ، می توانم سر کار بروم. فقط از یادآوری خسته نشده ام. این سالها اینطور نیست ، اما ذهن من را نیز آزاد می کند.

فرید علیمدانی نیز با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: .. به دار آویختن برای من ارزشمند است. امیدواریم بتوانیم برنامه ای را که به همه دوستان ارائه کردیم ، اجرا کنیم. ما از آقای Azalhuche به خاطر تلاش های او تشکر می کنیم و امیدواریم که او بتواند در قرار دادن سنگ در ساختمان محکمی که برای جمع و جور شدن آن ساخته شده است ، کمک کند.

مدیر شبکه دو سیما از زحمات مدیر سابق گروه کودک و نوجوان در شبکه 2 تشکر کرد و پس از قضاوت حکم ، فرید علیمردانی را به عنوان مدیر جدید این گروه رسما معرفی کرد.

۵۸۵۸

خروج از نسخه موبایل