مجله هنری و فرهنگ

مراسم تودیع و معارفه مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو برگزار شد

مراسم خداحافظی آذرمیدخت آذرهوش و وحید علیمردانی به عنوان مدیر سابق و جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما معرفی شدند.

به گزارش مجله آنلاین ، در این مراسم که با حضور محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه 2 و گروه مدیر شبکه به نقل از روابط عمومی شبکه 2 حضور داشت ، از آذرمیدخت آذروش بسیار تقدیر شد و فرید علیمردانی جمعی از کودکان و نوجوانان بود.

محمدرضا جعفری جروع با تبریک عید قربان و غدیر و تبریک ولادت امام موسی کاظم (ع) ، گفت: ما از فرید علیملدانی به خاطر تلاش های ثمربخش و تلاش هایی که برای ادامه این مسیر انجام می شود استقبال می کنیم. دو عزیز. یکی به دوران بازنشستگی رسمی رسیده است و دیگری عزیزی است که مسئول ادامه راه است.
جعفری جلوه گفت: در هر صورت ، مسیر کار و تلاش به عنوان بخش مهمی از زندگی بشر از همه ما فراتر رفته و همه ما را شامل می شود. یک روز ، یکی شغل رسمی پیدا می کند و گاهی فارغ التحصیل می شود. اما آثار و برکات هم برای خود و هم برای دیگران باقی می ماند. به ویژه در کار رسانه ای ، اصل برخورد و همگام شدن با مردم و مخاطبان است. این سرویس هیچ ارزشی جز کار کردن برای مردم ندارد.
وی با اشاره به تلاشهای آذرمیدخت آذرهوش در سالها فعالیت در سازمانهای رادیویی و تلویزیونی گفت: در شبکه 2 ، در این سال ها آنها مسئول گروه های کودک و نوجوان شبکه 2 بودند. این مسئولیت سنگینی است.
مدیر شبکه 2 ضمن معرفی فرید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو گفت: علیمردانی سالهاست بر رسانه ها برای کودکان و نوجوانان تمرکز کرده است. در این منطقه. آنها در سال های اخیر در زمینه کودکان و نوجوانان در شبکه جام جم فعالیت داشته اند. امیدواریم آنها در بین همکاران صمیمی این شبکه موفق و سالم باشند.
یک منبع افزود: “کودکان و نوجوانان یکی از شلوغ ترین و پربازده ترین گروه ها در شبکه هستند.” تنها شبکه با گروه های تخصصی برای کودکان و نوجوانان. در کنار سایر شبکه های تخصصی در این زمینه ، هویت شبکه 2 در این زمینه مشخص است. محصولات این گروه اغلب یکی از محبوب ترین و م effectiveثرترین برنامه های شبکه است. مارک های تجاری این گروه و موفقیت های به دست آمده در این زمینه نشان دهنده دوره کاری موثر مدیران گروه است.

آذرمیدخت آذرهوش همچنین در مهمانی خداحافظی خود افزود: DoSimaTV در چند سال گذشته خانه دوم من بوده است و همه دوستان من را دوست دارند و به من احترام می گذارند. من فهرستی بلند از آثار تولید شده توسط گروهی از کودکان و نوجوانان در چند سال گذشته برای ارائه در این کنفرانس ارائه دادم ، اما بعد هر اتفاقی افتاد ، تماشاگران آن را روی آنتن تماشا کردند و من فکر کردم بقیه باید در جای دیگری پاسخ داده شوند. امیدوارم به آن افتخار کنید.
وی به امید موفقیت فرید علیملدانی گفت: “من می خواهم در این کنفرانس بیش از آنچه در چند سال گذشته احساس کرده ام و از آقای جعفری و دیگر دوستان بهره برده ام بگویم.” اظهار داشت. خداوند متعال را برای موفقیت این همکاری سپاسگزارم. به گذشته نگاه می کنم ، خاطرات خوب زیادی دارم ، بنابراین خوشحالم که می توانم در زمان خوبی بازنشسته شوم. خاطرات چند سال گذشته نه تنها مرا ناراحت می کند ، بلکه شفا می دهد. در صورت تمایل به.

فرید علیمدانی نیز با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: .. به دار آویختن برای من ارزشمند است. امیدواریم بتوانیم برنامه ای را که به همه دوستان ارائه کردیم ، اجرا کنیم. ما از آقای Azalhuche به خاطر تلاش های او تشکر می کنیم و امیدواریم که او بتواند در قرار دادن سنگ در ساختمان محکمی که برای جمع و جور شدن آن ساخته شده است ، کمک کند.

مدیر شبکه دو سیما از زحمات مدیر سابق گروه کودک و نوجوان در شبکه 2 تشکر کرد و پس از قضاوت حکم ، فرید علیمردانی را به عنوان مدیر جدید این گروه رسما معرفی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا