مجله هنری و فرهنگ

مستند ایران‌زاد به کاشان و اصفهان رسید/ ایران‌زادی‌ها در سفر جدید خود با ارامنه ایرانی هم‌صحبت شدند

به گزارش مجله آنلاینمستند “ایرانزاد” که از اوایل سال 1999 اکران شده بود ، اکنون میهمان منطقه کاشان است. اصفهان و در این سفر با ارامنه ایرانی نیز صحبت کرد.

فهرست مطالب

تجربه سفر مجید عزیزی ، کارگردان ، ایرانزاد استان اصفهان وی گفت: “سفر به اصفهان به ما یادآوری کرد که چگونه داستان مدرن ایرانی با جغرافیای محل زندگی وی گره خورده است.”

در اصفهان ، ایرانزاد با کمدین ها و تأثیرگذاران صحبت می کند که در مورد مشکل صحبت می کنند خدمت سربازی و خانواده اش گفتند.همچنین یک کشیش ارمنی در فضا جنگ و یک رهبر تور برجسته ارمنی از خاطرات خود از دیدار با گردشگران خارجی می گوید.

در سفر به کاشان ، استعداد و توانایی ریاضی نقاش در یافتن و احیای امید ، و ایران گفت.

فهرست مطالب

مجید عزیزی در مورد مراحل ضبط در ایرانزاد گفت: “ایجاد و ضبط یک مستند همه گیر کرونا یک چالش بزرگ بود.” این سفرهای نهایی هنگامی که ما گروه را در سفر کوچک کردیم و فضایی امن برای پروتکل های ضبط و سایر محدودیت های ناشی از این همه گیری ایجاد کردیم. اما تهیه برنامه دشوار بود ، اما کار متوقف نشد. “

به گفته عزیزی ، ایرانزاد داستانهای زندگی ، شادی ، غم و رویدادهای تلخ و شیرین ایرانی را می شنود و تلاش برای ثبت و به تصویر کشیدن این داستانها خط اصلی این مستند است.

این یک فیلم مستند است چهار محال و باکتری تا به امروز ، در اکثر ایالت های کشور فیلمبرداری و فیلمبرداری شده است و پس از اتمام مراحل فنی ، در جشنواره های معتبر ملی و بین المللی به نمایش در می آید.

عوامل اصلی دیگر این فیلم عبارتند از:

مشاور پروژه: حامد شکیبانیا ، مدیر تولید: محمدهادی حیدری ، دستیار کارگردان: فاطمه سادات ابوترابی ، فاطمه سادات موسوی ، سرپرست گروه تحقیقاتی: ایمان معصومی ، محقق: علیرضا زارعی ، فیلمبردار: میثم بابایی ، کارگردان تبلیغات رسانه: فرنوش آبا ، مدیر ضبط: احمد افشار ، مارک تجاری: استودیو رامکا ، طراح گرافیک: سید علی میرفتاح ، عکاسی هوایی: سعید حسن راشدی

فهرست مطالب

عکس: سعید حسن رشدی

دکمه بازگشت به بالا