مجله رویداد

منع سراسری، تردد در جاده‌های کشور را ۴۰ درصد کاهش داد

بیش از 10 روز از اجرای ممنوعیت راه های ملی می گذرد و اجرای این طرح حداقل تا فردا (5 شهریور) در این زمینه به صورت 24 ساعته ادامه خواهد داشت. ترافیک جاده ای.

سرهنگ احمد سیرانی در گفت وگو با مجله آنلاین وی در خصوص اجرای طرح بین المللی ممنوعیت تردد در جاده های سراسر کشور گفت: ترافیک برنامه ریزی شده تا پایان روز گذشته بیش از 80 درصد کاهش یافته است.

او ادامه داد. “به عنوان مثال ، تردد در جاده چارلز 82 درصد ، تردد در جاده مشهد 45 درصد ، تردد در بزرگراه تهران-کام 70 درصد و تردد در بزرگراه کازبین-رشت کاهش یافته است. 80. کاهش یافته است. آمار در جاده های دیگر. ”

مدیر مرکز مدیریت اطلاعات ترافیک پلیس لاهولناجا گفت: “آمار ترافیک شامل تردد همه وسایل نقلیه از جمله وسایل نقلیه عمومی ، باربری و آمبولانس است.” محاسبه آمار خودروهای شخصی به وضوح نشان می دهد که میزان کاهش بیشتر از نرخ اعلام شده است ، اما تا کنون تنها تمام آمار خودروها منتشر شده است.

سیرانی گفت که ترافیک جاده ای نیز در پایان تعطیلات کمی افزایش یافته است. وی گفت که این موضوع به خودروهای شخصی مربوط نمی شود ، بلکه به تعداد خودروهای عمومی ، باربری و … در پایان تعطیلات مربوط می شود. .. در جاده افزایش یافت.

افسران پلیس بر مسدود کردن رفت و آمد و بازگشت خودروها تا حداقل نیمه شب جمعه (26 سپتامبر) تأکید کردند و گفتند: “اگر ستاد ملی کرونا تصمیم جدیدی بگیرد ، ما آن را می گیریم.” در غیر این صورت ، پس از 6 سپتامبر ، محدودیت های ترافیکی مانند قبل خواهد بود و بر اساس طرح رنگ تاج شهر است. یعنی خودرو دارای پلاک بومی در شهرهای قرمز و نارنجی است و خودرو دارای پلاک غیر بومی است. وارد شهر قرمز شوید پرتقال ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل اطلاعات ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین به کاهش میانگین تردد در جاده های ملی اشاره کرد. “تا پایان روز گذشته ، آمارها نشان می دهد که کل تردد در تمام جاده های کشور 40 درصد کاهش یافته است. با در نظر گرفتن فقط خودروهای شخصی ،” این کاهش بیش از این درصد است. همچنین ، در ایام تعطیلات ، حجم ترافیک نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش چشمگیری داشته است.

شایان ذکر است که از روز یکشنبه (15 اوت) برنامه هایی برای ممنوعیت راه ها در سراسر کشور در نظر گرفته شده است و پلیس خودروها را ممنوع می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا