مجله هنری و فرهنگ

نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعضای شورای مرکزی شبکه ملی ایثارگران

دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای شورای مرکزی شبکه ملی جانبازان

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ظهر سه شنبه 9 شهریورماه با اعضای شورای مرکزی شبکه ملی جانبازان در مقر بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کرد.

به گزارش مجله آنلاین ، مهندس سعید اوحدی در این همایش بزرگداشت یاد و خاطره شهید گفت: خط مقدم کار ما. ما سعی کردیم به جامعه ایثارگر خدمت کنیم.
معاون رئیس جمهور گفت بنیاد شهید و امور ایثارگران در موقعیت مقدسی قرار دارد: “شما نباید از هوای شهوت برای خدمت به جامعه شهید رنج ببرید. ما همیشه در یک جامعه ایثارگر هستیم. من می خواهم خدمت کنم ، و در همه موقعیت ها
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به روحیه جهادی حجترو اسلام و رئیس جمهور مسلمان رئیسی که به مردم خدمت می کند ، گفت: خدمت به جامعه شهید ما در این راستا گامی در جهت حفظ ارزش های آفروبییت (ع) برداشته ایم و از قلب ماست که باید ارزش های اسلامی را در دوران اسرا حفظ کنیم. این یک باور بود.
اوحدی ، مهندس ، گفت که برنامه خدمات نباید با تغییر و توسعه بنیاد شهید و ایثارگران در صحنه رها شود. نباید در روز قیامت شرمنده شهید و خانواده شهید باشید. ما باید در هر شرایطی به خدمت به یک جامعه ایثارگر فکر کنیم.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: “شاخص پاداش انسان اندک نیست ، و خداوند ابتدا قصد انسان را اندازه گیری می کند و به قصد انسان به جای عمل پاداش می دهد ، بنابراین هرچه قصد انسان بیشتر باشد ، پاداش نیز بیشتر است.”
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این همایش خطاب به شهدا و اعضای سازمان شهدا گفت: و خدا را شکر می کنم که به وعده خداوند به جامعه شهید عمل کرد. و ما هستیم.
در این نشست که با حضور علما ، شهدا و دبیرکل انجمن جانبازان ، آدل ملی برگزار شد ، در این جلسه مشخص شد که اعضای شورای مرکزی شبکه ملی جانبازان به شهدا و خانواده های آنها خدمت خواهند کرد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا