مجله رویداد

نیروی انتظامی در خط مقدم دفاع از ارزش های اسلامی است

پلیس در خط مقدم حفاظت از ارزشهای اسلامی است
عکس اخبار آرشیو است

مجله آنلاین / مازندران نماینده ای از مقام معظم رهبری با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی مازندلان و رئیس سازمان سیاسی آرمانی پلیس گفت: پلیس در خط مقدم دفاع از ارزشهای اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین “سید علیرضا آدیانی” صبح امروز در “محمد باقر محمدی لائینی” آیت الله ، نماینده ولی فقیه مرزندلان و ساری در شهادت سید و سالار شهید ابا. امام جمعه شهر ، عبدالله الحسین مازندران ، شرکت کرد.
در سخنرانی با اشاره به اینکه کربلا و عاشورا نه تنها به عنوان رویدادها بلکه به عنوان جریانهای تاریخی ، حجت اسلام و مذاهب اسلامی نیز شناخته می شوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، وی گفت: روند عاشورا و حادثه کربلا مختص زمان و مکان خاصی نیست ، بلکه یک جریان ماورایی و ماورایی است که در تاریخ ثبت شده است.
رئیس سازمان سیاسی آرمان گرای ناجا با اشاره به رژیم اموی و خفگی و سرکوب های شدید در فضای بسته رسانه ای گفت: .. و به قلب ما رسید.
نماینده فرمانده معظم کل قوا گفت: رویدادهای بزرگ و تاریخی عاشورا منبع حرکت ، سرزندگی و تمدن است ، نه ثابت ، بلکه جاری.
حجت اسلام اسدیانی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: امنیت شهروندان توجه ویژه ای به امنیت اخلاقی جامعه دارد. ارزش اجتماعی دارد.
وی افزود: “این مشکل مانند این است که پلیس بارها در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی و کسانی که ارزشهای اجتماعی را تضعیف می کنند ، توسط مقام معظم رهبری مورد ستایش و قدردانی قرار گرفته است.”
دین یکی از این طرحها را برنامه ناظر نامید و افزود: برنامه ناظر یک برنامه اساسی است ، به شیوه ای جدید و بدیع با ارزش مهم و ارزش جامعه دشمن. این مبنایی است که ما جو جامعه اسلامی را از اندلس با اهداف سیاسی این با بهترین روش برخورد می کند و مسئله بد حجابی و بی حجابی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا